رادیو مجازی اتاق ایران - 6 مهر 99

به همات مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران

نشست «مفهوم آب مجازی و رد پای آب» در اتاق ایران برگزار می‌شود

نشست تخصصی «مفهوم آب مجازی و رد پای آب» روز چهارشنبه هفدهم آبان‌ماه از سوی مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران برگزار می شود.

14 آبان 1396
کد خبر : 10881
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

نشست تخصصی «مفهوم آب مجازی و رد پای آب» روز چهارشنبه هفدهم آبان‌ماه از سوی مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران برگزار می شود.

این نشست با حضور پروفسور هوکسترا استاد دانشگاه توئنته هلند و صاحب نظریه «رد پای آب» برگزار خواهد شد. عباس کشاورز معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی و فاطمه کاراندیش، دانشیار گروه منابع آب دانشگاه زابل نیز در این نشست سخنرانی خواهند کرد.

پروفسور هوکسترا که در طرحی مربوط به حوضه­ آبریز دریاچه­ ارومیه با مرکز مطالعات راهبردی و آب اتاق ایران همکاری می‌کند، امروز در سفر به ارومیه از این دریاچه بازدید می‌کند.

کارگاه آموزشی مفهوم آب مجازی نیز روز دوشنبه 15 آبان‌ماه در دانشگاه تبریز برگزار می شود. همچنین کارگاهی مشابه با موضوع «نقش ردپای آب و  تجارت آب مجازی در جهانی سازی مدیریت آب» بعدازظهر چهارشنبه در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

دبیرخانه نشست با شماره تلفن 85732853 آماده پاسخگویی به علاقه‌مندان است.

نخستین کنفرانس بین‌المللی آب مجازی از سوی مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شد.

 

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه