رادیو مجازی اتاق ایران - 26 اسفند 97

کارگروه تخصصی توسعه تجارت استان بوشهر تشکیل می‌شود

رئیس اتاق بوشهر ضمن اعلام این مطلب که کارگروه تخصصی توسعه تجارت در استان تشکیل می شود از لایروبی کانال بندر بوشهر طی سال جاری خبر داد و گفت: به کمک لایروبی، عمق کانال دسترسی به اسکله از ۷ به ۱۱ متر افزایش می‌یابد.

12 خرداد 1397
کد خبر : 13748
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

رئیس اتاق بوشهر با اشاره به برگزاری نشست شورای گفت و گو از تشکیل کارگروه تخصصی توسعه تجارت در استان خبر داد و گفت: برای بررسی مشکلات بازرگانان و فعالان اقتصادی قرار است کارگروه تخصصی توسعه تجارت استان بوشهر تشکیل و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات بازرگانان در این کارگروه ارائه و تصمیم‌گیری شود.

خورشید گزدرازی، رئیس اتاق بوشهر، تقویت ارتباط تجاری، بازرگانان و هیئت‌های اقتصادی با کشورهای مختلف را از دیگر موارد مطرح شده در این نشست عنوان کرد و ادامه داد: اعزام هیئت‌های اقتصادی و تجاری به کشورهای مختلف و افزایش مراودات تجاری از دیگر مواردی است که در این جلسه مورد توجه قرار گرفت. در این راستا نشست‌های تخصصی با فعالان اقتصادی این کشورها برگزار خواهد شد.

این فعال اقتصادی، لایروبی کانال بندر بوشهر را از دیگر مطالبات بازرگانان استان بوشهر دانست و تصریح کرد: در این خصوص قرار شد کانال اسکله تجاری بندر بوشهر لایروبی شود و عمق کانال  دسترسی به اسکله از 7 به 11 متر افزایش یابد.

وی در ادامه با تاکید بر نقش مهم اتصال بندر بوشهر به خط ریلی گفت: خط راه آهن یکی از مکمل‌های بنادر و تجارت محسوب می‌شود که با اجرایی شدن این پروژه، تجارت و بازرگانی در بنادر استان بوشهر تقویت خواهد شد.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه