رادیو مجازی اتاق ایران - 1 اسفند 97

رئیس اتاق لرستان خبر داد

صادرات ۳۴۰ میلیون دلاری محصولات غیرنفتی لرستان در سال ۹۶

حسین سلاح ورزی، رئیس اتاق لرستان می گوید در سال‌های اخیر تداوم روند رشد صادرات استان را شاهد بوده ایم. در پایان سال۹۶ ارزش صادرت کالاهای غیرنفتی لرستان به ۳۴۰ میلیون دلار رسیده که این صادرات توسط ۴۲ شرکت در حوزه‌های مختلف انجام شده است.

18 مرداد 1397
کد خبر : 14768
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان در جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: در جلسه گذشته شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با ریاست معاونت اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد سه کارگروه تشکیل و تصمیماتی اتخاذ شد.

حسین سلاح ورزی ادامه داد: خوشبختانه تصمیمات خوبی در این کارگروه‌ها گرفته شده و دستگاه‌های استانی پیگیر این مصوبات هستند. تا هفته آینده نیز جلسه پیگیری مصوبات سفر در دفتر معاون اقتصادی رئیس جمهور تشکیل می‌شود.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر رشد صادرات در استان را داشته‌ایم، عنوان کرد: بر اساس آمارها در پایان سال۹۶ ارزش صادرت کالاهای غیرنفتی لرستان به ۳۴۰ میلیون دلار رسیده که این صادرات توسط ۴۲ شرکت در حوزه‌های مختلف انجام شده است.

سلاح ورزی ادامه داد: میزان صادرات استان از متوسط کشوری رشد بیشتری داشته و امیدواریم نه تنها این روند ادامه پیدا کند بلکه بیشتر نیز شود. با اقدامات انجام شده شاهد تشکیل شرکت مدیریت صادرات در استان هستیم که البته این شرکت هنوز جوان بوده و نیاز به حمایت دارد.

رئیس اتاق لرستان اظهار داشت: برنامه‌ریزی های لازم برای توسعه صادرات محصولات کشاورزی و همچنین توسعه بخش گردشگری انجام شده و امیدواریم امسال بتوان گام های مناسبی در این راستا برداشت.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه