رادیو مجازی اتاق ایران - 5 خرداد 98

رئیس اتاق کرمانشاه خبر داد

مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه از راه‌اندازی مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری (ISPX) در کرمانشاه در آینده‌ نزدیک خبر داد.

17 آذر 1397
کد خبر : 16645
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه گفت: اتاق کرمانشاه در راستای بهبود فضای کسب و کار، مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری (ISPX) را راه‌اندازی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه این مرکز با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان راه‌اندازی خواهد شد، گفت: در این مرکز اطلاعات اولیه و فنی پیمانکاران دریافت و براساس توانمندی آنان پروژه‌های داده شده و از سوی کارفرمایان به آنان ارایه می‌شود.

رئیس اتاق کرمانشاه هدف از ایجاد این مرکز را سامان بخشی به پیمانکاران و توسعه بازار عنوان کرد و اظهار داشت: بازاریابی برای اعضای مرکز پیمانکاران فرعی ایران (مپفا) در راستای توسعه بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین وظایف این مرکز است.

وی ادامه داد: این مرکز در حوزه هایی که دارای ظرفیت کار است متمرکز می‌شود تا بتواند برای اعضای خود راهکاری در جهت توسعه بازار ارائه دهد.

عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه ایجاد مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی گامی در راستای توسعه کسب و کار بنگاه های کوچک و متوسط استان کرمانشاه در بازارهای داخلی و خارجی است، اظهار کرد: حضور فعالان اقتصادی در این مرکز و تقویت ارتباط های بین المللی با یونیدو می تواند چرخه کسب و کار در کرمانشاه را رونق بخشد.

وی در پایان گفت: آموزش یکی از بخش های مهم مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی است و به زودی کارگاه آشنایی با مرکز مبادات پیمانکاری فرعی (ISPX) در اتاق کرمانشاه برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه