رادیو مجازی اتاق ایران -27 دی 99

معاون وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در دیدار با فعالان حوزه گردشگری

بخش خصوصی مطالبات خود را به‌صورت منسجم پیگیری کند

در دیدار اعضای کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران با ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مسائل و مباحث صنعت گردشگری موردبحث و تبادل و نظر قرار گرفت. در این دیدار درباره نحوه تعامل دوجانبه برای برگزاری هفته گردشگری نیز گفت‌وگو شد.

30 شهریور 1398
کد خبر : 30334
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

اعضای کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران با ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار نحوه تعامل کمیسیون گردشگری اتاق ایران با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در برگزاری هفته گردشگری موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

علی‌اکبر عبدالملکی، رئیس کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران از آمادگی این کمیسیون برای گرامیداشت هفته گردشگری خبر داد و گفت: برگزاری برنامه‌های آموزشی و مهارتی کمیسیون‌های گردشگری سراسر کشور راه‌اندازی شبکه تلویزیونی گردشگری و تشکیل کنفدراسیون‌های گردشگری از مهم‌ترین اقداماتی است که با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

در ادامه، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: هفته گردشگری با محوریت سه استان کردستان، سیستان و بلوچستان و سمنان برگزار خواهد شد و کمیسیون‌های گردشگری اتاق‌های سنندج، زاهدان، سمنان می‌توانند در این رویدادها حضور فعال داشته باشند و متناسب با ش