رادیو مجازی اتاق ایران - ۲۷ اسفند ۹۹

تمدید مهلت ثبت نام در هیات تجاری سوئیس تا 1 شهریور

اتاق بازرگانی ایران - سوئیس با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران یک هیأت تجاری – اقتصادی را در معیت پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، از 30 شهریور تا 02 مهر 1395 به کشور سوئیس خواهد فرستاد.

25 مرداد 1395
کد خبر : 3233
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

اتاق بازرگانی ایران - سوئیس با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران یک هیأت تجاری – اقتصادی را در معیت پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، از 30 شهریور تا 2 مهر 1395 به کشور سوئیس خواهد فرستاد.

در این سفر 3 نشست تجاری – اقتصادی برگزار می شود. در این نشست ها اعضای هیات ایرانی امکان ملاقات حضوری با شرکت سوئیسی خواهند داشت. دو نشست در شهر زوریخ در تاریخ های 30 شهریور و 31 شهریور برگزار می شود.

نشست اول به میزبانی سازمان توسعه تجارت سوئیس (Switzerland Global Enterprise) خواهد بود.

نشست دوم به میزبانی سازمان اکونومی سوئیس (فدراسیون شرکتهای سوئیس) که 100،000 شرکت سوئیسی عضو این سازمان عظیم می باشند برگزار خواهد شد.

نشست سوم در تاریخ 01 مهر با همکاری اتاق بازرگانی صنایع و خدمات ایالت ژنو با بیش از 2،200 شرکت عضو فعال در تمام زمینه ها، در شهر ژنو برگزار خواهد شد. بعد از ظهر یکم مهرماه هیأت ایرانی در سازمان تجارت جهانی WTO جلسه خواهند داشت.

با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات تجار و شرکت های ایرانی در تجارت بین المللی مشکلات بانکی و انتقال پول است، جلساتی با چندین بانک سوئیسی در ژنو هماهنگ شده است.

با توجه به همکاری سازمان های فوق در برگزاری این نشست ها انتظار میرود این سفر تاثیر بسیار عالی در گسترش و استحکام روابط دو جانبه بین دوکشور داشته باشد.

مهلت ثبت نام جهت متقاضیانی که ویزای شینگن ندارند حداکثر تا تاریخ 1 شهریور 1395 و جهت متقاضیانی که ویزای شینگن دارند، حداکثر تا تاریخ 5 شهریور 1395 است.

برای در این فرصت تجاری به وبسایت اتاق بازرگانی ایران و سوئیس به آدرس www.iransuisse.com مراجعه کرده، فرم ثبت نام را پر کنید و به آدرس ایمیل info@iransuisse.com ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن های 88925524-021 و88807325-021حاصل کنند.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه