رادیو مجازی اتاق ایران - 21 مرداد 99

رئیس اتاق بجنورد در بازدید از واحدهای صنعتی اسفراین مطرح کرد

تحقق رونق تولید با تلاش مضاعف برای فعال شدن واحدهای تولیدی

رئیس اتاق بجنورد در بازدید از خط تولید واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی اسفراین، بر لزوم رفع برخی از محدودیت‌ها و موانع پیش روی تولید در استان تأکید کرد و گفت: تلاش برای رونق تولید و فعال شدن واحدهای تولیدی باید مضاعف شود.

15 تیر 1399
کد خبر : 33758
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

رئیس اتاق بجنورد رئیس اتاق بجنورد بر ضرورت فراهم‌سازی زیرساخت‌ها برای تحقق شعار سال تأکید کرد و گفت: در این زمینه تلاش برای رونق تولید و فعال شدن واحدهای تولیدی باید مضاعف شود.

سعید پورآبادی، در بازدید از خط تولید واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی اسفراین، به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای واحدهای صنعتی و اقتصادی استان اشاره کرد و افزود: با حمایت‌ها و اصلاح برخی از فرآیندها می‌توان گام‌های مهمی در راستای اشتغال‌زایی و تحقق جهش تولید برداشت.

پورآبادی بر لزوم رفع برخی از محدودیت‌ها و موانع پیش روی تولید در استان خراسان شمالی گفت: یکی از برنامه‌ها در این راستا بازدید از صنایع و آشنایی نزدیک با ظرفیت‌های آن‌ها و رفع موانع پیش روی است تا بتوانیم با برنامه‌ریزی مناسب و حمایت دستگاه‌های استان، برنامه‌ای قوی و مدون برای جهش تولید تدوین کرد.

او به بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی بجنورد، شیروان و فاروج طی هفته گذشته همین ماه اشاره کرد و گفت: این بازدیدها با هدف بررسی و پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی جهت طرح در جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در شرایط کنونی تحریم‌های موجود کشور و بحران ویروس کرونا انجام می‌گیرد.

او افزود: در بازدید از شهرک‌های صنعتی اسفراین مهم‌ترین مشکلات موجود افزایش ارز نیمایی، آنتن دهی ضعیف شبکه مخابرات (تلفن همراه) کمبود منابع ارزی و تأمین ارز، عدم ثبات قیمت مواد اولیه، عدم اولویت شرکت‌ها در مناقصات و... از اهم مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اسفراین عنوان کرد.

این بازدید با حضور نمایندگان دستگاه‌های دولتی استان و شهرستان ازجمله مالیات، تأمین اجتماعی، بانک توسعه صادرات، شهرک‌های صنعتی، امور صنایع فلزی سازمان صمت و مخابرات انجام گرفت.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه