رادیو مجازی اتاق ایران - 4 مهر 1401

سعید پورآبادی در دیدار با شهردار بجنورد مطرح کرد

همه باید برای تسهیل روند سرمایه‌گذاری تلاش کنند

رئیس اتاق بجنورد در دیدار با شهردار این شهر ضمن تأکید بر لزوم تلاش همگانی برای تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، تدوین راهکارهای اجرایی فرایندهای جذب سرمایه‌گذار در پروژه‌های توسعه و عمران شهری را خواستار شد.

18 مرداد 1401
کد خبر : 15325
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد بر لزوم تلاش همه‌جانبه برای تسهیل روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای تحقق توسعه و رونق اقتصادی تأکید کرد.

سعید پورآبادی در نشست با شهردار بجنورد گفت: شهرداری می‌تواند با تدوین راهکارهای اجرایی فرایندهای جذب سرمایه‌گذار در پروژه‌های توسعه و عمران شهری را تسهیل کند.

وی افزایش سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های عمومی را از مهم‌ترین عوامل مؤثر در توسعه و رفاه شهری دانست و خواستار ورود جدی شهرداری به عرصه‌های جدید و نوآورانه در جلب مشارکت و رضایت همه‌جانبه شهروندان شد.

پورآبادی بسترسازی برای بهره‌گیری از توان بخش خصوصی در فعالیت‌های شهرداری را نیز از مهم‌ترین راهبردهای تقویت و گسترش ارتباط بین دو طرف عنوان کرد و افزود: اتاق بازرگانی آمادگی دارد در جریان اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری و اقتصادی استان پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری شهری را معرفی و از این طریق به جذب سرمایه‌گذاری به شهرداری کمک کند.

شهردار بجنورد نیز در این نشست گفت: اتاق بازرگانی پل ارتباطی کم‌نظیری برای آغاز مراودات در حوزه‌های مختلف ازجمله اقتصاد، مدیریت، فرهنگ و... با سرمایه‌گذاران و تجار ایرانی و خارجی است و ما در تلاشیم تا از این ظرفیت جهت توسعه فعالیت‌های اقتصادی و معرفی قابلیت‌های شهری بجنورد استفاده کنیم.

جواد حمیدی افزود: در همین راستا امیدواریم با تقویت همکاری‌های بین بخشی با اتاق بازرگانی بتوانیم با بهره‌گیری از تجارب کشورهای توسعه‌یافته، گام‌هایی نظام‌مند به‌سوی ایجاد توسعه مدرن شهری برداریم.

در این دیدار با توجه به نیازهای شهری بجنورد در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه کشت‌های نوین و صنایع وابسته به آن و نیز جذب گردشگر خارجی و داخلی بحث و تبادل‌نظر شد.

موضوعات :
در همین رابطه