رادیو مجازی اتاق ایران - 3 بهمن 1400

جابجایی شماره تلفن همراه بدون نیاز به تغییر اپراتور بزودی در کشور اجرایی می شود

طبق اعلام وزیر ارتباطات، جابجایی شماره های تلفن همراه بدون نیاز به تغییر اپراتور پس از رفع چند ایراد جزئی بزودی در کشور اجرا می شود.

30 خرداد 1395
کد خبر : 1931
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک
طبق اعلام وزیر ارتباطات، جابجایی شماره های تلفن همراه بدون نیاز به تغییر اپراتور پس از رفع چند ایراد جزئی بزودی در کشور اجرا می شود.

واعظی، وزیر ارتباطات

محمود واعظی شنبه شب در دیدار فعالان بخش خصوصی بخش ارتباطات و فن آوری اطلاعات، از امکان جابجایی شماره های تلفن همراه بدون نیاز به تغییر اپراتور خبر داد و گفت: طرح جابجایی شماره های تلفن همراه بدون نیاز به تغییر اپراتور که قرار بود 27 اردیبهشت ماه اجرایی شود بدلیل بروز چند ایراد جزئی هنوز به مرحله اجرا در نیامده است.

وی خاطر نشان کرد: اپراتورهای سه گانه کشور با همکاری وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات در حال برطرف کردن این ایرادها هستند تا بزودی طرح مذکور در کشور پیاده سازی شود.

واعظی به سیاست های دولت یازدهم مبنی بر حمایت از بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: اکنون بیش از هر زمان دیگر زمینه برای حضور بخش خصوصی در بخش ارتباطات و فن آوری اطلاعات فراهم شده است.

وزیر ارتباطات با تاکید براینکه بسترهای لازم برای حضور بخش خصوصی باید هرچه بیشتر فراهم شود، یادآور شد: اکنون مجوزهای لازم برای فعال سازی بخش خصوصی به آنان واگذار و این بخش می تواند بدون دغدغه در زمینه ارتباطات و فن آوری اطلاعات بیش از گذشته فعالیت کند.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه