22 مرداد، روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی گرامی باد
 
رادیو مجازی اتاق ایران - 23 مرداد 1401

با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده 15 هزار خودرو انجام شد

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ۱۵ هزار دستگاه از محصولات ایران‌خودرو با مشارکت بیش از چهار میلیون و ۳۶۰ هزار نفر متقاضی انجام شد. قرار است بعد از تائید فرایند قرعه‌کشی، اسامی افراد منتخب از طریق پیامک، تارنمای خودروسازان و رسانه‌ها منتشر شود و این افراد باید تا 48 ساعت بعد از اعلام اسامی وجه معامله را واریز کنند.

17 خرداد 1399
کد خبر : 33431
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

گروه صنعتی ایران‌خودرو قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ویژه عید سعید فطر محصولات خود را برای ۱۵ هزار دستگاه که بیش از چهار میلیون و ۳۶۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده بودند در حضور نهادها و مسئولان نظارتی انجام داد.

صبح امروز شنبه ۱۷ خردادماه، گروه صنعتی ایران‌خودرو در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت  و پلیس امنیت اقتصادی قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ۱۵ هزار دستگاه از محصولات خود ویژه عید سعید فطر که پیش ثبت‌نام از چهارم خرداد و ثبت‌نام اصلی از هفتم خرداد آغاز و تا ۱۴ خرداد ادامه داشت را در محل ساپکو انجام داد.

بر اساس آمار از میان پنج میلیون و ۲۷۳ هزار نفر شرکت‌کننده به‌طورکلی که در میان آن‌ها ۳۹ هزار ۱۸ نفر در گروه سایپا هم ثبت‌نام کرده بودند و ۳۴۵ هزار و ۸۱۳ نفر هم پلاک فعال داشته یا فاقد گواهی‌نامه بودند که از دور متقاضیان واجد شرایط حذف شدند. درنهایت چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی ثبت‌نام کنندگان بودند که قرعه‌کشی میان این افراد برگزار شد.

 مطابق آمار اعلامی ایران‌خودرو تعداد ثبت‌نام‌ کنندگان برای خودرو رانا ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر، دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی پژو پارس، یک‌میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند.

همچنین در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا نیز در محصول تیبا و تیبا ۲ هرکدام با حدود ۳۲۰ هزار متقاضی پر متقاضی‌ترین محصولات هستند.

 البته در فرایند قرعه‌کشی، تعداد برگزیدگان خرید هر محصول 10 درصد بیش از ظرفیت فروش مدنظر قرار گرفته شده تا درصورتی‌که برخی از پذیرفته‌شدگان نسبت به پرداخت وجه اقدام نکردند با این تعداد جایگزین شوند.

طبق اعلام متولیان فروض فوق‌العاده خودرو به مناسبت عید فطر، نتایج قرعه‌کشی بلافاصله به مشتریان اطلاع‌رسانی می‌شود گفت: بانک اطلاعاتی تمامی ثبت‌نام کنندگان و پذیرفته‌شدگان در اختیار نهادهای نظارتی قرار خواهد گرفت.

همچنین گروه ایران‌خودرو وعده داده است که به‌طور هم‌زمان به تعهدات معوق خود نیز عمل کرده و به‌زودی تعداد آن‌ها را به صفر خواهد رساند.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه