رادیو مجازی اتاق ایران -3 خرداد 1401

به منظور مقابله با ویروس کرونا

پنجمین محموله تجهیزات پزشکی اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی اهدا شد

اتاق ایلام پنجمین محموله اهدایی شامل دو هزار قلم تجهیزات پزشکی و درمانی را برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی این استان تحویل داد.

19 شهریور 1399
کد خبر : 34546
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام از اهدای پنجمین محموله این اتاق شامل دو  هزار قلم تجهیزات پزشکی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

شعبان فروتن در آیین واگذاری این تجهیزات پزشکی که با حضور معاون غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برگزار شد، گفت: این تعداد لوازم شامل ست لباس حفاظتی و ماسک n95 مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا است.

رئیس اتاق ایلام خاطرنشان کرد: پیش از این نیز چهار محموله 40 هزار قلمی تجهیزات پزشکی شامل دستگاه دیالیز،  دستگاه پالس اکسی مترثابت ، پالس اکسی متر انگشتی، ماسک ، شیلد، ست لباس حفاظتی ،تب سنج،  عینک محافظ ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی و دستگاه نوار قلب و محلول ضد عفونی کننده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

فروتن افزود: در مجموع تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار با همکاری اتاق بازرگانی ایلام  و کمپین نفس برای خرید این وسایل و تجهیزات پزشکی سرمایه گذاری شده است.

وی تاکید کرد: توزیع این تجهیزات پزشکی و درمانی در راستای مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی ایلام بوده و همچنان تداوم خواهد داشت.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این آیین ضمن تقدیر از تلاش های اتاق بازرگانی برای تامین تجهیزات پزشکی گفت: این تجهیزات پزشکی در بین بیمارستان های استان برای مقابله با ویروس کرونا توزیع می شود.

مهتاب شاهماری از مردم خواست رعایت نکات بهداشتی را به منظور مقابله با ویروس کرونا در اولویت کاری خود قرار دهند.

موضوعات :
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه