رادیو مجازی اتاق ایران - 14 آذر 1402

ابراهیم رئیسی در اتاق ایران با فعلان بخش خصوصی گفت‌وگو می‌کند

ابراهیم رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، امروز با حضور در اتاق ایران برنامه‌های اقتصادی خود را تشریح می‌کند و فعالان بخش خصوصی هم دغدغه خود را مطرح خواهند کرد.

05 خرداد 1400
کد خبر : 38227
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

امروز (چهارشنبه) سیدابراهیم رئیسی، کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری با حضور در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با فعالان اقتصادی بخش خصوصی گفت‌وگو می‌کند.

دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون بستری فراهم کرده‌اند تا کاندیداهای ریاست‌جمهوری که علاقه‌مند به تشریح برنامه‌های خود در حوزه اقتصاد داخلی و بین‌المللی برای فعالان بخش خصوصی هستند، بتوانند دیدگاه‌های خود را بیان کنند و از نظرات بخش خصوصی مطلع شوند. 

در این دوره دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون، برگزاری این نشست‌ها را برنامه‌ریزی کرده است و اتاق ایران به‌عنوان میزبان جلسات کارشناسی با کاندیداها، شرایط را برای حضور فیزیکی و مجازی فعالان بخش خصوصی در نشست‌ها فراهم خواهد کرد.

سیدابراهیم رئیسی، اولین کاندیدای ریاست‌جمهوری است که امروز از ساعت 11 تا 13 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن کشاورزی ایران، برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را در جمع فعالان اقتصادی بخش خصوصی تشریح می‌کند و از نزدیک با دغدغه‌ها و مطالبات بخش خصوصی آشنا خواهد شد.

در روزهای آینده برنامه سایر کاندیداها برای حضور در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

گفت‌وگوی ابراهیم رئیسی با فعالان اقتصادی به صورت زنده از طریق آپارات، اینستاگرام، کلاب هاوس پخش می‌شود.

در همین رابطه