رادیو مجازی اتاق ایران - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

دعوت اتاق ایران از فعالان اقتصادی و مردم برای شرکت در انتخابات

اتاق ایران در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، با صدور اطلاعیه‌ای از همه فعالان اقتصادی و اقشار مردم برای شرکت در این انتخابات و دیگر انتخابات پیشرو دعوت کرد.

27 خرداد 1400
کد خبر : 38541
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با صدور اطلاعیه‌ای از همه فعالان اقتصادی و اقشار مردم دعوت کرد تا در انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم و دیگر انتخابات پیش رو شرکت کنند.

متن اطلاعیه اتاق ایران به شرح زیر است:

عبور از شرایط دشوار جنگ اقتصادی و فشارهای بین‌المللی نیاز به یک حرکت همگانی و بزرگ دارد. هر یک از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و همچنین کاندیداهای سایر انتخابات که افتخار برگزیده شدن از جانب مردم عزیز ایران را پیدا کنند، برای رفع مسائل و مشکلات و حرکت در مسیر توسعه، نیاز به پشتوانه بزرگ مردمی دارند.

از همین رو امید است که نقش خود را کوچک نشمارید و با حضور گسترده هم‌وطنان عزیز در پای صندوق‌های رأی زمینه را برای عبور از مشکلات داخلی و بین‌المللی و همچنین حرکت در مسیر توسعه همه‌جانبه ایران بزرگ، فراهم آورید.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از این طریق از فعالان اقتصادی و سایر اقشار مردم به‌منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری برای حضور در این دوره انتخابات خصوصاً انتخاب ریاست جمهوری سیزدهم دعوت به عمل می‌آورد و امیدوار است با پایان بخشی به تحریم‌های اقتصادی، شرایط برای رشد و توسعه جمهوری اسلامی ایران فراهم آید.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه