رادیو مجازی اتاق ایران - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

در نشست کمیته اقتصاد ورزش کمیسیون گردشگری مطرح شد

پل ارتباطی میان ورزش، ورزشکار و بخش خصوصی ایجاد می‌شود

کمیته اقتصاد ورزش کمیسیون گردشگری اتاق ایران با خور نمایندگان وزارت ورزش و صاحب‌نظران حوزه ورزش با هدف ایجاد پل ارتباطی میان ورزش، ورزشکار و بخش خصوصی تشکیل جلسه داد.

27 خرداد 1400
کد خبر : 38543
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

نشست کمیته اقتصاد ورزش کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و فعالان و صاحب‌نظران عرصه اقتصاد ورزش برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست، ایجاد یک پل ارتباطی میان ورزش، ورزشکار و بخش خصوصی بوده و ماهیت این پل ارتباطی برطرف کردن خلأ و نقطه‌ضعف‌های موجود در زیرساخت و ساختار اجرایی در ورزش است.

اهمیت بخش خصوصی در حوزه ورزش در سراسر دنیا غیرقابل‌انکار است و در کمیته اقتصاد ورزش با توجه به بهره‌گیری از متخصصین در شاخه‌های گوناگون حوزه ورزش و کمک گرفتن از تجارب و دانش به‌دست‌آمده از بررسی نقاط قوت و ضعف و نیازمندی‌های ورزشکار، سیستم اجرایی مناسب و مدون پیشنهاد می‌شود.

همچنین ایجاد یک چرخه جهت مرتفع کردن تمام ابعاد ذینفع باعث انگیزه و فعالیت مفید تمام قسمت‌ها می‌شود.

حاصل اهداف مشترک ورزشکار و بخش خصوصی زیرساخت و ساختار قدرتمند است و در اختیار حوزه ورزش قرار می‌گیرد.

هدف نهایی که برطرف کردن دغدغه‌های ورزش و ورزشکار توسط بخش خصوصی و متقابلاً ایجاد یک فضای تبلیغاتی و اقتصادی برای بخش خصوصی است، در دستور کار کمیته اقتصاد ورزش در کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران قرارگرفته و از کلیه ورزشکاران در تمامی رشته‌های مختلف دعوت به عمل می‌آید تا با همراهی ما در کمیته در برطرف کردن هرچه بهینه‌تر چالش‌های پیش روی آنها کمک شود.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه