رادیو مجازی اتاق ایران - 1 آبان 1400

رئیس اتاق سمنان در جلسه شورای گفت‌وگوی استان مطرح کرد

تولید و جامعه کارگری باید یکی از اولویت‌های ویژه واکسیانسیون باشد

رئیس اتاق سمنان با اشاره به مخاطرات شیوع کرونا برای تولید و کارگران، از استاندار سمنان خواست اقدام سریع و عاجل، واکسیانسیون جامعه کارگری استان را در اولویت قرار دهد.

23 شهریور 1400
کد خبر : 39583
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان ضمن تقدیر و تشکر از مدافعین سلامت، گفت: از سوی ستاد مبارزه با کرونا برای واکسیانسیون جامعه هدف تعیین شده است، این نکته زمانی  قابل اهمیت است که جامعه هدف، مخاطبان ویژه‌ای که در خطر هستند پوشش بدهد، تولید و جامعه کارگری باید یکی از اولویت های ویژه و مهم سلامت باشد.

علی‌اصغر جمعه‌ای در‌ ‌هفتاد و سومین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان افزود : اولویت قرار دادن واکسیانسیون این بخش ضرورت دارد، محیط های خط تولید دارای تراکم و ازدحام است و از آنجا که امکان انجام فاصله اجتماعی درمحیط های تولید امکان‌پذیر نیست .

او تاکید کرد: درگیری پاندومی کرونا در سوله‌های کارگری مخاطره آمیز خواهد بود ، ناقل بودن یک فرد در محیط کارگری ده ها نفر را با خطر مواجه خواهد کرد.

رئیس اتاق سمنان ادامه داد: از اردیبهشت ماه مکاتبات مختلفی با دستگاه های اجرایی کشوری و استانی انجام داده‌ایم و اولویت قرار گرفتن واکسیانسیون جامعه کارگری موکداً از مسئولان و تصمیم گیران درخواست شده است.

وی از استاندار سمنان درخواست کرد با اقدام سریع و عاجل واکسیانسیون جامعه کارگری استان سمنان را در اولویت قرار دهد.

جمعه ای تصریح کرد : کارخانجات استان سمنان این آمادگی را دارند تا در شهرک های صنعتی پایگاه واکسیناسیون ایجاد کنند.

 

موضوعات :
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه