رادیو مجازی اتاق ایران - 1 آبان 1400

به همت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل

دوره آموزشی «زنجیره تأمین مالی» 11، 18 و 25 مهر برگزار می‌شود

کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل، دوره آموزش آنلاین « زنجیره تأمین مالی » را به مدت 12 ساعت را روزهای یکشنبه 11، 18 ، 25 مهرماه برگزار می‌کند.

01 مهر 1400
کد خبر : 39696
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

دوره آموزش آنلاین « زنجیره تأمین مالی » به همت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل(ICC)روزهای یکشنبه 11، 18 ، 25 مهرماه از ساعت 13 تا 16:30 برگزار می‌شود.

اهداف این دوره آموزشی، افزایش دانش و مهارت موردنیاز برای مدیریت موثر عملیات زنجیره تامین، هم‌افزایی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، دسترسی به ابزارهای مالی و فناوری‌های جدید برای اعضا، گسترش تعامل بین اعضا و بهبود سرعت در تعامل، آماده‌سازی مدیران و کارشناسان مربوطه برای دستیابی به مزیت‌های رقابتی در صنعت، خرید و فروش سریع‌تر و بهینه برای اعضا و افزایش دانش و مهارت مدیران و مشاوران در حوزه تامین مالی زنجیره تامین، است.

در مجموع زنجیره تأمین مالی، ابزار، اصول و مفاهیم و واژه‌هایی که در آن به کار می‌رود، برای مدیریت موثر عملیات این زنجیره و آماده‌سازی مدیران و کارشناسان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این وبینار آموزشی با تشریح انواع تأمین مالی، ویژگی‌های مشخص هریک از دو طرف درگیر، روابط قراردادی، بررسی ریسک و کاهش آن، شرح معامله، مزایای آن و نیز درج واژه‌های مترادف، اطلاعات جامعی در اختیار دانش پژوهان و فعالان اقتصادی قرار خواهد گرفت.

فریده تذهیبی، دبیر کمیسیون بانکی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی و فریدون شیرازی،  عضو کمیسیون بانکی کمیته ایرانی ICC اساتید این دوره هستند.

علاقه‌مندان برای حضور در دوره آموزشی می‌توانند هزینه شرکت در دوره (مبلغ 5.000.000 ریال برای اعضای کمیته ایرانی و 7.000.000 ریال برای غیراعضا) را به  شماره حساب 1550050092 کد شناسه 140902 نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (کد5/6325) به نام کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی واریز و اسامی خود را به همراه تصویر فیش واریزی به دبیرخانه کمیته ایرانی ارسال کنند و یا از طریق وب سایت کمیته ایرانی به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه