رادیو مجازی اتاق ایران - 18 مرداد 1401

هشدار مسئول کمیته اکسپو اتاق ایران

متقاضیان اعزام به اکسپو 2020 دبی مراقب کلاه‌برداران باشند

مسئول کمیته اکسپو اتاق ایران به متقاضیان اعزام هیات تجاری به دوبی برای شرکت در رویداد اکسپو 2020 هشدار داد که مراقب سوءاستفاده کلاه‌برداران باشند.

03 مهر 1400
کد خبر : 39714
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

درحالی‌که مسئولیت اعزام هیات‌های تجاری به رویداد جهانی اکسپو دبی صرفاً بر عهده اتاق ایران بوده و متولی آن نیز اتاق مشترک ایران و امارات است، اما بااین‌حال هم‌زمان با نزدیک شدن به 20 اکتبر (28 مهرماه) و موعد برگزاری نمایشگاه اکسپو 2020 دبی برخی از شرکت‌ها در حال ثبت‌نام از متقاضیان برای اعزام هیات تجاری به این رویداد جهانی هستند. این در حالی است که فرشید فرزانگان رئیس کمیته اکسپو اتاق ایران به‌عنوان تنها متولی اعزام هیات‌های تجاری به این رویداد جهانی هشدار داده نه‌تنها در ثبت‌نام‌های خارج از مسیر اتاق ایران برای حضور در این رویداد اهداف تجاری مستتر نخواهد بود بلکه حضور این شرکت‌ها از این طریق همسو با برنامه‌های پاویون ایران نیز نخواهد بود.

در همین راستا فرزانگان به شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گوشزد کرده عواقب نارضایتی‌های احتمالی در این خصوص متوجه اتاق مشترک و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران خواهد بود.

آملی، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران هم در واکنش به این ثبت‌نام‌های خارج از مسیر اتاق مشترک ایران و امارات تأکید کرده است: باید فضا برای افراد سوءاستفاده گر از اکسپو دبی بسته شود و کار در مسیر صحیح خود جلو برود. او گفته شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی به‌زودی اقدامات لازم در این خصوص را انجام خواهد داد.

گفتنی است هم‌زمان با برگزاری رویداد اکسپو 2020 دبی، ستاد ملی اکسپو و بیانیه شرکت سهامی نمایشگاه‌ها، مسئولیت اعزام هیئت‌های تجاری به رویداد جهانی اکسپو دبی را بر عهده اتاق ایران گذاشته و متولی انجام آن را اتاق مشترک ایران و امارات معرفی کرده است. در همین راستا اتاق مشترک ایران و امارات جلسات متعددی با معاونت توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت و اتاق‌های استانی جهت برنامه‌ریزی مدون با همکاری مجریان مورد تأیید سازمان توسعه تجارت انجام داده است تا حمایت‌های لازم از سوی این سازمان به عمل آید.

موضوعات :
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه