رادیو مجازی اتاق ایران - 26 اردیبهشت 1401

پایگاه تزریق واکسن کرونا برای فعالان اقتصادی در اتاق کرج راه‌اندازی شد

رئیس اتاق کرج از راه‌اندازی پایگاه تزریق واکسن کرونا به فعالان اقتصادی در این اتاق خبر داد. این پایگاه تا اتمام تزریق واکسن برای مدیران و کارگران واحدهای صنعتی فعال است.

07 مهر 1400
کد خبر : 39765
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

رئیس اتاق کرج با اشاره به راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون کرونا در این اتاق گفت: این پایگاه واکسیناسیون تا پایان تزریق واکسن برای مدیران و کارگران واحدهای صنعتی در فعال است.

 پرهام رضایی در حاشیه بازدید از نخستین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ویژه کارکنان مجموعه‌های تولیدی و صنعتی البرز در محل اتاق کرج اظهار کرد: این مرکز به منظور تسریع در روند واکسیناسیون عمومی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل تامین اجتماعی استان دایر راه اندازی شده است.

وی افزود: در این پایگاه واکسیناسیون روزانه با مراجعه بیش از ۵۰۰ نفر از پرسنل شاغل در واحدهای تولیدی و صنعتی و کارکنان تمامی کارگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک استان البرز که بر اساس هماهنگی‌های قبلی اسامی آنها برای تزریق واکسن اعلام شده بود، با حضور در محل اتاق واکسیناسیون برای این افراد انجام می‌شود..

رئیس اتاق کرج با بیان اینکه در میان اتاق‌های سراسر کشور چنین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ویژه پرسنل واحدهای صنعتی برای نخستین بار راه اندازی شده است، گفت: از سوی اتاق کرج طی فراخوانی به مدیران مجموعه‌های صنعتی و تولیدی و کارگاه‌های فعال استان برای انجام واکسیناسیون اعلام آمادگی شده بود.

رضایی با اشاره به اینکه نیروهای شاغل در حوزه صنعت استان در برهه شرایط اقتصادی کنونی به دلیل حضور در سنگر تولید و جلوگیری از عدم توقف چرخ تولید نقش مهمی عهده دار هستند، افزود: اتاق کرج در راستای رسالت حمایت از بخش خصوصی و تسهیل در فرآیند تولید این بار قدم در راه خدمت به جامعه صنعتی استان در بحث انجام واکسیناسیون علیه بیماری کرونا نهاده است.

وی با اشاره به وجود بیش از ۴هزار واحد صنعتی در البرز که از ماه‌ها قبل درخواست‌های متعددی از سوی این مجموعه‌ها برای دریافت سهمیه واکسن کرونا ویژه پرسنل به اتاق ارسال شده بود، گفت: با توجه به بالا بودن حجم نامه‌های درخواستی در این مورد اتاق کرج انجام این رسالت مهم را عهده دار شد.

رئیس اتاق کرج با اشاره به رعایت تمامی ملزومات بهداشتی و پزشکی در پایگاه واکسیناسیون اتاق گفت : نیروهای کادر بهداشت و درمان استان به منظور انجام واکسیناسیون در این پایگاه مستقر هستند و تا زمانی که به فعالیت این پایگاه نیاز باشد، واکسیناسیون ادامه می یابد.

موضوعات :
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه