رادیو مجازی اتاق ایران - 1 آبان 1400

ساماندهی نظام حقوق و دستمزد در بودجه ۱۴۰۱ بررسی شد

در سیزدهمین جلسه ستاد بودجه نظرات کارشناسی و علمی درباره برنامه محورکردن بودجه و ساماندهی ردیف‌های بودجه و موضوع حقوق و دستمزدها در بودجه ۱۴۰۱ مطرح و بررسی شد.

16 مهر 1400
کد خبر : 39849
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

سیزدهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، با حضور اعضای ستاد، مشاوران و رؤسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها و آبرومند مشاور عالی رئیس مجلس شورای اسلامی با موضوع ساماندهی نظام حقوق و دستمزد، برنامه محورکردن بودجه و ساماندهی ردیف های بودجه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

 استراتژی سازمان برنامه و بودجه اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۱ است در این ارتباط از همه ابزارها و راه های قانونی برای بهینه کردن بودجه ۱۴۰۱ استفاده می شود تا تغییرات اساسی و کارشناسی برای اقتصاد کشور و بهبود شرایط و برنامه محورکردن بودجه فراهم شود.

 ردیف های بودجه ای که پایه قانونی ندارد و بر اساس نیازهای مقطعی شکل گرفته ساماندهی می‌شود تا آثار و تبعات بودجه ۱۴۰۱، در رشد اقتصادی حاصل شود.

در سیزدهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، نظرات کارشناسی و علمی اعضای ستاد بودجه و رؤسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها و مشاور عالی رئیس مجلس شورای اسلامی درباره برنامه محورکردن بودجه ۱۴۰۱ و ساماندهی ردیف های بودجه و حقوق و دستمزدها مطرح شد.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه