رادیو مجازی اتاق ایران - 17 خرداد 1402

ثبت نام یارانه تا پایان روز چهارشنبه تمدید شد

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها از تمدید ثبت نام یارانه تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ خبر داد.

02 خرداد 1401
کد خبر : 42557
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام واتس اپ
لینک

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: متقاضیانی که تاکنون یارانه نگرفته اند تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۴ خرداد امکان ثبت نام دارند.

طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره تمدید ثبت نامه دریافت یارانه گفت: طبق بررسی‌ها امکان تمدید وجود دارد ولی فعلاً تا پایان روز چهارشنبه ۴ خرداد این فرصت مجدداً فراهم شده است.

سخنگوی هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: هیچ محدودیتی برای شماره کد ملی‌ها جهت ثبت نام در سه روز پیش رو وجود ندارد و هر سرپرست خانواری که یارانه نمی گرفته یا انصراف داده یا دریافت می کرده ولی در یارانه جدید حذف شده است می‌تواند برای ثبت نام به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها به اینجا مراجعه کنند.

حسینی ادامه داد: سرپرستان خانوار ابتدا کد یو اس اس دی *۴*۴۳*۸۵۷* کد ملی# را وارد کرده و از دریافت یارانه مطمئن شوند. اگر یارانه بگیر نیستند به سامانه مذکور مراجعه کنند.

وی یادآور شد: تنها افرادی به پلیس +۱۰ مراجعه کنند که بخواهند بعد خانوار را اصلاح کنند. مثلاً دختر یا پسری که ازدواج کرده و از خانواده پدری جدا شده با مدارک سند ازدواج و یا زنانی که از همسران خود جدا شده اند با مدارک طلاق نامه به پلیس +۱۰ مراجعه کنند ولی کسانی که بار اول است که می‌خواهند ثبت نامه کنند نیازی به مراجعه به پلیس +۱۰ نیست.

موضوعات :
در همین رابطه