رادیو مجازی اتاق ایران - 31 اردیبهشت 1403

انتخابات ریاست اتاق ایران

فایل صوتی سخنرانی غلامحسین شافعی در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران

غلامحسین شافعی طی سخنانی در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: پاسخگویی، مسوولیت‌پذیری، چابکی و حذف بروکراسی، خدمت‌رسانی سریع به اعضا، شفاف‌سازی در درون اتاق و ارتقای توان کارشناسی اتاق باید در قدم اول مورد توجه قرار گیرد.

صدا

اتاق ایران در چارچوب اصل 44 توانمندسازی بخش خصوصی را مطالبه خواهد کرد

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، می گوید در سیاست های اصل 44 موارد مهمی بیان شده که توانمندسازی بخش خصوصی از جمله آن است و اتاق ایران در این چارچوب توانمندسازی بخش خصوصی را مطالبه خواهد کرد.

ویدئو

گزیده‌ای از سخنان غلامحسین شافعی، رئیس جدید اتاق ایران، در نشست هیات نمایندگان

غلامحسین شافعی در نشست امروز هیات نمایندگان اتاق ایران که برای انتخاب رئیس جدید تشکیل شده بود گفت: «توانمندسازی بخش‌خصوصی و اینکه بخش‌خصوصی به یک صدای رسای واحد برسد، حائز اهمیت است؛ نباید با نظرات متفاوت تصمیم‌گیران را دچار سرگردانی کرد.»

ویدئو

رونق اقتصادی جز با همکاری و همدلی کلیه دلسوزان کشور بدست نمی‌آید

قدردانی شافعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران

همانند گذشته با کمک، همفکری و مساعدت همه جانبه خود، اینجانب، اعضای محترم هیات رئیسه و مدیران مجموعه اتاق را در اجرای برنامه‌های مصوب اتاق یاری کنید.

اتاق ایران

نشست هیات نمایندگان اتاق ایران برای انتخاب رئیس جدید [گزارش تصویری 2‍‍]

35 روز پس از استعفای محسن جلال‌پور از ریاست اتاق ایران، اعضای هیات نمایندگان پارلمان بخش خصوصی گرد هم آمدند و رئیس جدید ساختمان خیابان طالقانی را انتخاب کردند.

گزارش تصویری

متن کامل سخنرانی غلامحسین شافعی در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران

پاسخگویی، مسوولیت‌پذیری، چابکی و حذف بروکراسی، خدمت‌رسانی سریع به اعضا، شفاف‌سازی در درون اتاق و ارتقای توان کارشناسی اتاق باید در قدم اول مورد توجه قرار گیرد.

اتاق ایران

نشست هیات نمایندگان اتاق ایران برای انتخاب رئیس جدید [گزارش تصویری 1‍‍]

35 روز پس از استعفای محسن جلال‌پور از ریاست اتاق ایران، اعضای هیات نمایندگان پارلمان بخش خصوصی گرد هم آمدند و رئیس جدید ساختمان خیابان طالقانی را انتخاب کردند.

گزارش تصویری

رادیو مجازی اتاق ایران - 14شهریور

صدا

متن سخنرانی مسعود خوانساری در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران

چرخ کارخانه‌ها به سختی می‌چرخد و امیدهای اقتصاد ایران برای توسعه و پیشرفت کمتر از هر زمان دیگری شده‌است. اینکه موقعیت سه سال اخیر را با شرایط پس از پایان جنگ تحمیلی قیاس می‌کنند خود نشانی از وخامت شرایط حاکم براقتصاد ایران است.

اتاق ایران

هدف نهایی پارلمان بخش‌خصوصی، توسعه اقتصاد کشور است

قدردانی رئیس اتاق تهران از اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران

مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی پیامی از تمامی اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران قدردانی کرد.

اتاق ایران