رادیو مجازی اتاق ایران - 24 اسفند 1401

سفر فعالان بخش خصوصی به سوئیس

سفر فعالان بخش خصوصی به سوئیس

هیات ایرانی متشکل از 50 فعال اقتصادی بخش خصوصی به سرپرستی پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران، از 30 شهریور تا 2 مهر به سوئیس سفر کرد تا برای ارتقای سطح همکاری ها و رفع موانع بانکی و تجاری با شرکای سوئیسی مذاکره کند.

گزارش تصویری

تجار ایران و سوئیس راه‌های گسترش همکاری‌ها را بررسی کردند

حضور هیات ایرانی در نشست تجاری ژنو-تهران 2

هیات تجاری ایران که به سرپرستی پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، از روز سه شنبه به سوئیس سفر کرده، امروز در «نشست تجاری ژنو-تهران 2» شرکت کرد.

اتاق ایران

نائب رئیس اتاق ایران در نشست تجاری زوریخ

ایران از سرمایه‌گذاری خارجی در تمام بخش‌ها استقبال می‌کند

پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، طی سخنانی در «نشست تجاری زوریخ»، از فعالان اقتصادی سوئیس برای حضور قدرتمند در بازار ایران دعوت و تاکید کرد اتاق ایران برای ورود شرکت ها و فعالان اقتصادی سوئیسی به بازار ایران تلاش خواهد کرد.

اتاق ایران

پدرام سلطانی در همایش اتاق سوئیس-ایران:

سرمایه‌گذاران سوئیسی روی نیروی انسانی متخصص ایران سرمایه‌گذاری کنند

هیات تجاری اتاق ایران روز سه شنبه ساعاتی پس از ورود به سوئیس، در همایش مشترک اتاق سوئیس-ایران در زوریخ شرکت کرد.

اتاق ایران

همایش اتاق مشترک ایران و سوئیس در زوریخ

همایش اتاق مشترک ایران و سوئیس با حضور فعالان بخش خصوصی دو کشور در زوریخ برگزار شد. هیات اقتصادی 50 نفره اتاق ایران سه شنبه 30 شهریور به سرپرستی پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، به سوئیس سفر کرده است.

گزارش تصویری

هیات اقتصادی اتاق ایران به سوئیس می‌رود

هیات ایرانی متشکل از 50 فعال اقتصادی بخش خصوصی به سرپرستی پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران، سه شنبه 30 شهریور به سوئیس خواهد رفت تا برای ارتقای سطح همکاری ها و رفع موانع بانکی و تجاری با شرکای سوئیسی مذاکره کند.

اتاق ایران

تمدید مهلت ثبت نام در هیات تجاری سوئیس تا 1 شهریور

اتاق بازرگانی ایران - سوئیس با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران یک هیأت تجاری – اقتصادی را در معیت پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران، از 30 شهریور تا 02 مهر 1395 به کشور سوئیس خواهد فرستاد.

اتاق‌های مشترک

فرصت طلایی توسعه تجارت با سوئیس

با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات تجار و شرکت های ایرانی در تجارت بین المللی مشکلات بانکی و انتقال پول است، مذاکراتی با چند بانک سوئیسی در ژنو در دستور کار اتاق مشترک قرار گرفته است

اتاق‌های مشترک

هیات تجاری ایران به سوئیس می رود

هیات تجاری ایران توسط اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس و به ریاست پدرام سلطانی نایب رییس اتاق ایران به سوئیس خواهد رفت.

اتاق‌های مشترک