رادیو مجازی اتاق ایران - 28 مرداد 98

از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

«ساختمان تجار ایرانی» در دمشق راه‌اندازی می‌شود

هیات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران که به سوریه سفر کرده، از ساختمان 11 طبقه تجار ایرانی در منطقه آزاد دمشق بازدید کرد.

09 بهمن 1397
کد خبر : 17427
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

هیات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران که به سوریه سفر کرده، از ساختمان 11 طبقه تجار ایرانی در منطقه آزاد دمشق بازدید کرد.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، علی رضا اشرف دبیر کل اتاق ایران، کیوان کاشفی رئیس کمیته مشترک اقتصادی ایران و سوریه و محمد رضا کرباسی معاون بین الملل اتاق ایران در این بازدید که بعد از ظهر روز دوشنبه انجام شد، حضور داشتند.   

کیوان کاشفی که هماهنگی جهت خرید و تجهیز این ساختمان را بر عهده داشته در گفت‌و‌گو با «پایگاه خبری اتاق ایران» گفت که 3 طبقه از این ساختمان کاملا تجهیز شده و انتظار می‌رود که در طول این سفر به طور رسمی افتتاح شود.

کاشفی گفت: این ساختمان می تواند مرکزی باشد برای دفاتر تجار و شرکت های بازرگانی ایرانی که قصد دارند در سوریه فعالیت داشته باشند.

وی افزود: این ساختمان همچنین می تواند مرکزی برای تمرکز فعالیت های اتاق ایران و به ویژه اتاق مشترک ایران و سوریه باشد که امیدواریم از این طریق بتوانیم شاهد توسعه روابط تجاری میان دو طرف باشیم.

به گفته کاشفی، واقع شدن منطقه آزاد تجاری دمشق در نزدیکی مرکز این شهر از مهم ترین ویژگی های این منطقه است.

وی در توضیح دلیل استقرار ساختمان تجار ایرانی در این منطقه گفت: منطقه آزاد دمشق در دل پایتخت ایجاد شده و تقریبا تمام شرکت های بزرگ و معتبر سوریه‌ای و خارجی در آن دفتر دارند. ما هم ساختمان تجار ایرانی را در این منطقه خریداری کردیم که دقیقا در قلب اقتصاد دمشق قرار دارد.

هیات اتاق ایران هم چنین با فهد درویش، رئیس کمیسیون سرمایه گذاری منطقه آزاد دمشق دیدار کرد و دو طرف در مورد مسایل مرتبط با ساختمان تجار ایرانی در این مکان مذاکره کردند.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه