رادیو مجازی اتاق ایران - 28 بهمن 96
اخبار اتاق های سراسر کشور
اتاق کاشان

رئیس اتاق اراک در بیست و دومین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی

نمایشگاه دائمی برای معرفی محصولات صنعتی استان مرکزی راه‌اندازی شود

رئیس اتاق اراک در بیست و دومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی از ضرورت توجه به شهرک‌های صنعتی و ساخت نمایشگاه دائمی در این استان خبر داد.

اتاق البرز

رییس اتاق البرز در افتتاحیه نمایشگاه همکاری‌های تجاری و فرهنگی لهستان خبر داد

برنامه‌ریزی برای همکاری علمی با دانشگاه‌های لهستان

رحیم بنامولایی رئیس اتاق البرز در آیین آغاز بکار نمایشگاه همکاری‌های تجاری و فرهنگی لهستان گفت: قابلیت های خوبی در البرز در زمینه صادرات خشکبار، صنایع دارویی،کشاورزی و داریم و تلاش می کنیم تا از پل لهستان به بازار های اروپا دست پیدا کنیم.

اتاق زنجان

نایب رئیس اتاق زنجان

در بخش‌خصوصی نیاز به صدای واحد داریم

هفدهمین نشست کمیسیون صنعت اتاق زنجان به منظور بررسی سند جامع استراتژیک توسعه بخش صنعت و معدن استان، وضعیت طرح های صنعتی به بهره برداری رسیده و همچنین مشکلات موجود در خانواده ی بزرگ صنعتگران استان زنجان در محل این اتاق برگزار شد.

اتاق شیراز

رئیس اتاق شیراز در سمینار آموزشی آشنایی با فرآیند ثبت شرکت‌ها

حذف ارائه عدم سوپیشینه در ثبت شرکت به ارتقای فضای کسب و کار می‌انجامد

جمال رازقی، رئیس اتاق شیراز می گوید زمان، هزینه، میزان سرمایه مورد نیاز و فرآیند انجام کار، چهار شاخصی است که در راه اندازی و شروع یک کسب و کار حائز اهمیت است که توجه به این شاخص ها می تواند موجب سرعت بخشیدن به شروع یک کسب و کار شود.

اتاق شیراز

درخواست فعالان بخش خصوصی استان فارس از اداره کل ثبت شرکت‌ها

بر زمان ارائه خدمات توسط اداره کل ثبت اسناد نظارت شود

محمد صادق حمیدیان نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: اداره کل ثبت اسناد در حوزه ثبت شرکت ها برخی از خدمات خود که شکل حاکمیتی نداشته را واگذار کرده است که نظارت بر این واگذاری ها به ویژه در زمان ارائه خدمات به بنگاه‌ها حائز اهمیت است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

اتاق آبادان

در دیدار رئیس اتاق آبادان با سفیر عمان در تهران مطرح شد

ضرورت رفع مشکلات بانکی و حمل‌نقل در مسیر عمان به آبادان

مسعود خیاط زاده رییس اتاق آبادان با حضور در محل سفارت عمان با سعود بن احمد البروانی سفیر محترم عمان دیدار و بر رفع موانع تجارت میان آبادان و عمان تاکید کرد.

اتاق‌های استانی

در نشست روسای اتاق‌های سراسر کشور تاکید شد

افزایش فعالیت بین‌المللی اتاق‌ها در سال آینده

روسای اتاق‌های سراسر کشور در نشست با هیات رئیسه اتاق ایران موضوع اصلاح قانون اتاق را بررسی کردند. بر این اساس مقرر شد اصلاح چند بند از قانون اتاق در دستور کار قرار گیرد.

اتاق شیراز

رئیس اتاق شیراز در نشست مدیران آموزش اتاق‌های سراسر کشور مطرح کرد

ضرورت استفاده از اقتصاد دانش بنیان در کشور

جمال رازقی، رئیس اتاق شیراز می گوید در اقتصاد دانش بنیان، به دانش از نظر کیفی و کمی با اهمیت تر از گذشته نگریسته می شود. اقتصاد دانش بنیان اقتصادی است که مستقیما بر مبنای تولید، توزیع و مصرف دانش و اطلاعات قرار گرفته باشد.

اتاق شیراز

رئیس مرکز آموزش اتاق ایران در شیراز

اتاق های بازرگانی به آموزش مجازی توجه کنند

حسین میرمحمد صادقی در نشست مدیران آموزش اتاق های سراسر کشور که در اتاق شیراز برگزار شد، بیان کرد: بخش آموزش اتاق های سراسر کشور باید تلاش کنند در کنار آموزش های حضوری، فرهنگ آموزش مجازی نیز در استان ها ایجاد شود که ما در موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق شیراز آمادگی ارائه آموزش های مجازی را نیز داریم.

اتاق شیراز

یلدار راهدار

در ده ماهه نخست امسال 80 دوره آموزشی در اتاق شیراز برگزار شده است

یلدا راهدار در نشست مدیران آموزش اتاق های سراسر کشور که در اتاق شیراز برگزار شد، بیان کرد: از این تعداد 40 دوره با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران برگزار شده که در مجموع بیش از سه هزار نفر در این دوره ها شرکت کردند.

اتاق شیراز

معاون استان‌های اتاق ایران در شیراز

آموزش ها در اتاق بازرگانی باید منجر به خلاقیت و نوآروی شود

سید جواد زمانی در نشست مدیران آموزش اتاق های سراسر کشور که در اتاق شیراز برگزار شد، بیان کرد: آموزش در بخش اقتصاد باید موتور محرک باشد و آموزش در اتاق های بازرگانی باید به سمت فرا آموزش تغییر پیدا کند تا حرکت ما بر مبنای دانش و پیشرفت های دنیا باشد.

اتاق البرز

با همکاری اتاق البرز

نمایشگاه همکاری‌های تجاری و فرهنگی لهستان امروز افتتاح می‌شود

نمایشگاه همکاری‌های تجاری و فرهنگی لهستان امروز بعدازظهر در هتل لاله تهران افتتاح می‌شود.

اتاق ارومیه

افتتاح مدرسه سه کلاسه با کمک ٩٠٠ میلیون ریالی اتاق ارومیه

علی دیلمقانیان،نایب رئیس اتاق ارومیه در مراسم افتتاحیه مدرسه شهرستان نقده اظهار داشت : اتاق استان آذربایجان غربی علاوه بر وظایف سازمانی به عنوان نهاد نمایندگی بخش خصوصی یا تولید کنندگان یا بازرگانان مشارکت در فعالیتهای اجتماعی را وظیفه خود می داند.

اتاق ارومیه

دیدار رییس اتاق ارومیه و روسا تشکل های اقتصادی با فرمانده جدید سپاه شهدا آذربایجان غربی

حسن انتظار رییس اتاق ارومیه و روسا سایر تشکل های اقتصادی استان آذربایجان غربی با فرمانده جدید سپاه شهدا آذربایجان غربی دیدار و گفتگو نمودند.

اتاق کرمان

مشاورعالی استاندار کرمان

حمایت دستگاه‌های اجرایی از فعالیت های دانش بنیان ضروری است

مشاورعالی استاندار کرمان با بیان اینکه بسیاری از افراد فعال در شرکت های دانش بنیان در حال ترک کرمان هستند، گفت: حمایت دستگاه‌های اجرایی از فعالیت ها و شرکت های دانش بنیان برای جلوگیری از خروج نخبگان از استان ضروری است

اتاق مشهد

رئیس اتاق ایران در مراسم تجلیل از صادرکننده‌های نمونه استان خراسان‌رضوی

رفع موانع برجام، با حضور در مجامع جهانی امکان‌پذیر است

رئیس اتاق ایران گفت: براساس آمار حدود یک تا 1.5 درصد کالاهای صادراتی ما از دانش روز برخوردار بوده و دانش‌بنیان است. در مرحله اول تولیدکنندگان و صادرکنندگان و همچنین برنامه ریزان کشور باید برای آینده صادرات کشور به‌طور جد بیندیشند.

اتاق ایلام

رئیس اتاق ایلام در نشست شورای گفت‌وگوی استان

قانون اخذ مالیات نیازمند اصلاح و بازنگری است

شعبان فروتن در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی ایلام بیان کرد: دولت باید قوانین را به نفع بخش خصوصی که بازیگر اصلی حوزه اقتصاد به شمار می روند، تدوین و اجرایی کند.

اتاق گرگان

رئیس اتاق گرگان

دانشجویان از نظریه پردازی به سوی اجرا حرکت کنند

چوپانی رییس اتاق گرگان در جلسه تشکیل انجمن شرکت های دانش بنیان بیان کرد: برای آیندگان باید تعریفی از دست آورد ها داشته باشیم که نیاز است دانشجویان نیز از نظریه پردازی به سوی اجرا پیش روند.

اتاق یزد

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور

اهداف اقتصادی برجام به دلیل تخلفات طرف آمریکایی محقق نشد

محمد نهاوندیان در نشستی با حضور فعالین اقتصادی و صنعتی استان یزد در محل اتاق بازرگانی استان،با اشاره به مشکلات موجود در اقتصاد کشور، تصریح کرد: طی مسیر پیشرفت و تعالی و حل معضلات نیاز به همراهی و تعامل همه گروه‌ها و جریان‌های بزرگ و کوچک کشور دارد؛ و هیچ‌یک از گروه‌ها بدون تعامل با یکدیگر و آینده نگیری دراین راستا، موفق نخواهند بود.

اتاق زنجان

رئیس اتاق زنجان در اولین دوره آموزش کارآفرینان نسل فردا

تربیت نسل جدید کارآفرین و بازرگان جوان زیربنای توسعه است

غلامحسین جمیلی، رئیس اتاق زنجان معتقد است تربیت نسل جدید کارآفرینان و بازرگانان جوان زیربنای هر توسعه است که باید از دوران کودکی بر روی نیروی انسانی سرمایه‌گذاری شود.