رادیو مجازی اتاق ایران - 2 اردیبهشت 97
اخبار اتاق های سراسر کشور
اتاق کرمان

وزیر اقتصاد در نشست با فعالان اقتصادی کرمان

اولویت استفاده از منابع فاینانس با بخش خصوصی است

نشست مشترکی با حضور وزیر اقتصاد، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، جمعی از نمایندگان استان در مجلس ، هیات نمایندگان اتاق کرمان و جمعی از فعالان اقتصادی و مسئولان دولتی در محل اتاق کرمان برگزار شد.

اتاق همدان

با حضور سفیر جمهوری چک در جمع فعالان اقتصادی همدان انجام شد

بررسی زمینه‌های همکاری میان فعالان اقتصادی همدان و جمهوری چک

علی اصغر زبردست، رئیس اتاق همدان می گوید گردشگری، قطعه سازی خودرو، معدن، صنایع دستی، مبل و منبت، صنایع غذایی و خشکبار از جمله فرصتهای اقتصادی بین ایران و جمهوری چک است.

اتاق بجنورد

رئیس اتاق خراسان شمالی

حمایت بانک‌ها از بخش تولید منجر به رونق اقتصادی می‌شود

محمد صمدی، رئیس اتاق بجنورد می گوید حمایت بانک ها از بخش تولید و صنعت ضروری است زیرا به طور حتم حمایت بانک ها از صنعتگران و تولید کنندگان نقشی تاثیرگذار در افزایش رونق اقتصادی کشور به دنبال خواهد داشت.

اتاق سمنان

در دیدار رئیس اتاق سمنان با رایزن اقتصادی آفریقای جنوبی مطرح شد

هیات تجاری آفریقای جنوبی اواسط اردیبهشت به سمنان سفر می‌کند

علی‌اصغر جمعه‌ای، رئیس اتاق سمنان با سارا دین، رایزن بازرگانی و همراهی رائول، دبیر اول سیاسی کشور افریقاجنوبی در ایران در سالن جلسات اتاق سمنان دیدار و گفت وگو کرد.

اتاق اردبیل

به همت اتاق اردبیل

دومین همایش کشورهای عضو اکو با محوریت گردشگری در اردبیل برگزار می شود

پنجاه و چهارمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان اردبیل با حضور استاندار، دادستان عمومی و انقلاب و نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات اتاق اردبیل برگزار شد.

اتاق شیراز

رئیس اتاق شیراز

همه باید کمک کنند تا دولت در تک نرخی شدن ارز موفق شود

جمال رازقی، رئیس اتاق شیراز معتقد است هم اکنون تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها در خصوص نرخ ارز در کشور فضا را برای دو نرخی بودن ارز فراهم می‌کند. مجلس شورای اسلامی باید به موضوع ارز در کشور ورود کرده و نسبت به شفافیت آن اقدام کند.

اتاق خرمشهر

رئیس اتاق خرمشهر

معرفی کالای ایرانی به جهان، اقدام ضروری در بهبود اقتصاد کشور است

هانی فیصلی، رئیس اتاق خرمشهر می گوید: در سال حمایت از کالای ایرانی، یکی از بهترین روش های حمایت از تولید و کالای داخلی، توسعه صادرات از طریق رفع معضلات بازرگانی و بهبود فضای بازاریابی خواهد بود. از این رو برنامه ریزی و فعالیت در مسیر معرفی کالای ایرانی به جهان، اقدام ضروری در بهبود وضعیت صنعت و اقتصاد کشور خواهد بود.

اتاق شیراز

نائب رئیس اتاق شیراز

حمایت بین المللی بانک مرکزی از ضمانت نامه های صادراتی مورد توجه قرار گیرد

محمدصادق حمیدیان در کارگروه توسعه صادرات استان فارس که با حضور نمایندگان و اعضای فراکسیون توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بیان کرد: ناکافی بودن خدمات بیمه ای صندوق ضمانت توسعه صادرات ناشی از عدم حمایت بین المللی بانک مرکزی از ضمانت نامه های صادراتی است.

اتاق زنجان

رئیس اتاق زنجان خبر داد

سامانه پایش وعده‌های اقتصادی مسئولان در زنجان راه‌اندازی شد

غلامحسین جمیلی رئیس اتاق زنجان در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق زنجان در سال جدید خبرداد: سامانه پایش وعده‌های اقتصادی مسئولین راه‌اندازی شده که این سامانه، پیگیری و تحقق گفته‌ها و وعده‌های مسئولین را به سهولت در اختیار عموم قرار خواهد داد.

اتاق کرمانشاه

رئیس اتاق کرمانشاه

نمایشگاه بازار کار در کرمانشاه برگزار می‌شود

کاشفی با تشریح برنامه‌های یک‌ساله اتاق کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم امسال نمایشگاه بازار کار در استان برگزار کنیم. حدود دو سال است که برگزاری این نمایشگاه در دستور کار است و امسال برگزار خواهد شد.

اتاق شیراز

نائب رئیس اتاق شیراز

برای حمایت کالای ایرانی،حاشیه امن کالای قاچاق ازبین برود

محمدصادق حمیدیان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس گفت: حمایت از کالای ایرانی صرفا به معنای خرید کالای ایرانی نیست بلکه این نام گذاری و حمایت شمول عام دارد و مشمول حمایت از خرید و تولید است.

اتاق کرمانشاه

بررسی مشکلات فعالان صنعت ساختمان کرمانشاه در شورای گفت‌وگو

سی و یکمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با هدف بررسی مشکلات ساخت وساز در استان با حضور استاندار، شهردار و رئیس اتاق کرمانشاه در محل این اتاق برگزار شد.

اتاق شیراز

رئیس اتاق شیراز

یکی از راه های تحقق شعار امسال، اصلاح نظام بانکی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: یکی از زمینه های تحقق عملی نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی، حمایت از تولید است که این مهم با اصلاح نظام بانکی در کشور انجام می شود.

اتاق البرز

رئیس اتاق البرز

همیاری مدیران البرز، استان را در مسیر رشد قرار می‌دهد

رحیم بنامولایی، رئیس اتاق البرز معتقد است همیاری استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان بستر را برای رفع کاستی ها و موانع موجود در مسیر بهبود فضای کسب و کار و افزایش کمی و کیفی تولید و صادرات فراهم می کند.

اتاق کرمان

رئیس اتاق کرمان عنوان کرد

دولت برای حمایت از کالای ایرانی در مسیر بهبود فضای کسب‌و‌کار گام بردارد

رئیس اتاق کرمان معتقد است برای تحقق شعار سال جاری با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" تولیدکننده، مردم و دولت باید اقداماتی انجام دهند و وظیفه دولت بهبود فضای کسب‌و‌کار است.

اتاق بجنورد

رئیس اتاق خراسان شمالی خبر داد

اعلام آمادگی سازمان تامین اجتماعی در رفع مشکلات بیمه ای واحدهای تولیدی بجنورد

رئیس اتاق خراسان شمالی به آمادگی اداره کل تامین اجتماعی در رفع مشکلات بیمه ای واحدهای تولیدی استان اشاره کرد و از آمادگی اتاق استان در راستای همکاری و همراهی بیش از پیش در برنامه ها و فعالیت ها با سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

اتاق بجنورد

رئیس اتاق مشترک ایران و ترکمنستان خبر داد

آماده‌سازی زمینه اجرای تفاهم های اتاق مشترک ایران و ترکمنستان

رئیس اتاق مشترک ایران و ترکمنستان از انعقاد تفاهم‌نامه بین اتاق مشترک ایران و ترکمنستان و شورای مشترک ترکمنستان و ایران طی روزهای پایانی سال 96 خبر داد.

اتاق ایلام

با حضور امام جمعه ایلام

از خادمان ایستگاه صلواتی اربعین حسینی اتاق ایلام تجلیل شد

طی نشستی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام از خادمان ایستگاه صلواتی اربعین حسینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام تجلیل شد.

اتاق ایلام

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق ایلام و اداره استاندارد

گسترش همکاری های علمی و فنی، ترویج فرهنگ استاندارد در جامعه هدف و کاربران، انجام بازدیدهای مشترک، همکاری در تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی، برگزاری دوره‌های آموزشی و راه‌اندازی دفتر استانداردسازی از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است.