گفت‌وگو در رادیو مجازی: توصیه‌های علاءالدین میرمحمد صادقی به فعالان اقتصادی در سال جدید
اخبار اتاق های سراسر کشور
اتاق بندرعباس

قدردانی استاندار هرمزگان از مساعدت‌های اتاق بندرعباس برای مهار کرونا

استاندار هرمزگان طی تقدیرنامه‌ای از تلاش‌های جهاد گونه تمامی نهادها به‌ویژه اتاق بازرگانی بندرعباس در مقابله و مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد.

اتاق شهرکرد

در راستای کمک به مقابله با شیوه کرونا

دومین محموله پزشکی بخش خصوصی به بیمارستان‌های چهارمحال و بختیاری اهدا شد

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد دومین محموله اهدایی بخش خصوصی شامل ملزومات و تجهیزات پزشکی به ارزش 2 میلیارد ریال را به بیمارستان‌های استان چهارمحال و بختیاری تحویل داد.

اتاق قزوین

به‌گفته رئیس اتاق قزوین

۱۰دستگاه ضدعفونی کننده و ۶ دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان‌های استان قزوین اهدا شد

در جریان تشدید همه‌گیری کرونا در استان قزوین، فعالان بخش خصوصی ۱۰دستگاه پیشرفته ضدعفونی کننده ۶ دستگاه ونتیلاتور، هزاران بسته دستکش، ماسک و لباس گان محافظ، به بیمارستان‌های این استان اهدا کرده‌اند.

اتاق کرمانشاه

کیوان کاشفی تشریح کرد

5 راهبرد اساسی دولت و بخش خصوصی برای تحقق جهش تولید

کیوان کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران معتقد است تحقق شعار سال 1399 تحت عنوان جهش تولید، مستلزم پایبندی به 5 راهبرد اساسی شامل 3 راهبرد بهبود فضای کسب‌وکار، تثبیت شاخص‌های کلان اقتصادی و توجه به صادرات «توسط دولت» و 2 راهبرد توجه به تربیت نیروی کار ماهر و استفاده از تکنولوژی روز برای افزایش بهره‌وری تولید «توسط بخش خصوصی» می‌داند.

اتاق‌های استانی

به همت اتاق شهرکرد

۷ هزار قلم تجهیزات پزشکی پیشرفته به دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری اهدا شد

اتاق شهرکرد ۷ هزار قلم تجهیزات پیشرفته پزشکی و درمانی را برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستا‌ن‌های استان چهارمحال و بختیاری اهدا کرد.

اتاق‌های استانی

با مشارکت فعالان اقتصادی

۱۲ دستگاه ونتیلاتور از سوی اتاق مشهد به دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا شد

به همت اتاق مشهد،‌12دستگاه ونتیلاتور با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال تهیه و به دانشگاه علوم پزشکی این استان اهدا شد.

اتاق گرگان

رئیس اتاق گرگان

فعالان اقتصادی گلستان برای خرید تجهیزات مورد نیاز بیماران کرونا ۱۲,۵ میلیارد تومان کمک کردند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: فعالان اقتصادی استان گلستان تاکنون ۱۲,۵ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز بیماران کرونایی کمک کرده‌اند.

اتاق کرمانشاه

کیوان کاشفی در جمع خبرنگاران در کرمانشاه

بخش خصوصی تا مهار کامل کرونا پای‌کار می‌ماند

کیوان کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران با تشریح اقدامات حمایتی بخش خصوصی از مراکز درمانی کرمانشاه، تأکید کرد: اتاق‌های بازرگانی و فعالان بخش خصوصی تا مهار کامل شیوع کرونا در کنار مردم و کادر درمانی می‌مانند و از حمایت دریغ نمی‌کنند.

اتاق ساری

با کمک 6.2 میلیارد تومانی بخش خصوصی

161 دستگاه تنفسی به بیمارستان‌های مازندران اهدا شد

در جریان تشدید همه‌گیری کرونا در استان مازندران، فعالان بخش خصوصی با جمع‌آوری کمک 6.2 میلیارد تومانی نسبت به خرید 161 دستگاه تنفسی و اهدا به بیمارستان‌های این استان اقدام کردند.

اتاق یاسوج

جزئیات کمک‌های اتاق یاسوج برای مقابله با ویروس کرونا

اتاق یاسوج ضمن پیوستن به کمپین نفس برای کمک به مهار کرونا، نسبت به تأمین و توزیع اقلام موردنیاز برای مقابله با شیوه این ویروس اقدام کرده است.

اتاق اردبیل

حسین پیرموذن در جلسه شورای گفت‌وگوی اردبیل

اتاق بازرگانی برای مقابله با کرونا در کنار مردم قرار دارد

حسین پیرموذن، رئیس اتاق اردبیل در جلسه شورای گفت‌وگوی این استان بر همراهی این اتاق با مردم و دولت برای مهار کامل کرونا تأکید کرد.

اتاق بجنورد

رئیس اتاق بجنورد خبر داد

تأمین اقلام بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا در خراسان شمالی

سعید پورآبادی، رئیس اتاق بجنورد می‌گوید: این اتاق در راستای مسئولیت اجتماعی خود، نسبت به تأمین و توزیع اقلام بهداشتی موردنیاز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح استان خراسان شمالی اقدام کرده و این اقدامات تا مهار بیماری ادامه خواهد داشت.

اتاق ایلام

اجرای دومین مرحله ضدعفونی مرز بین‌المللی مهران توسط اتاق ایلام

رئیس اتاق ایلام از اجرای دومین مرحله عملیات ضدعفونی مرز بین‌المللی مهران و غرفه‌های تجاری مستقر در محدود این مرز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

اتاق اهواز

رئیس اتاق اهواز خبر داد

تنفس ۶ ماهه برای بازپرداخت اقساط بانکی بنگاه‌های تولیدی در خوزستان

رئیس اتاق اهواز گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته برای جبران بخشی از خسارت‌ها ناشی از رکود فعالیت‌های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا در استان خوزستان، بنگاه‌های تولیدی استان از دوره تنفس ۶ ماهه برای بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی برخوردار شدند.

اتاق ساری

رئیس اتاق ساری اعلام کرد

۲۰ دستگاه تنفسی با همکاری اتاق ایران برای مراکز درمانی مازندران تامین شد

رئیس اتاق ساری از تأمین 20 دستگاه تنفسی از سوی این اتاق و با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برای مراکز درمانی استان مازندران خبر داد و گفت: بخش خصوصی استان با تمام توان برای مبارزه با کرونا پای‌کار آمده و در کنار مردم برای ریشه‌کنی این ویروس تلاش خواهد کرد.

اتاق بجنورد

توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده از سوی اتاق بجنورد

رییس اتاق بجنورد از توزیع رایگان بیش از ۲۰۰۰لیتر محلول ضدعفونی سطوح در بین کارگاه های تولیدی، کسبه و شهروندان بجنوردی خبر داد.

اتاق یزد

کمک اتاق یزد به بیمارستان‌های استان برای مقابله با کرونا

اتاق یزد برای کمک به بیمارستان‌های فعال در مقابله با کرونا در این استان، 7 ماشین لباسشویی موردنیاز برای شست‌وشوی البسه بیماران و کادر درمانی را خریداری و به این بیمارستان‌ها اهدا کرد.

اتاق ایلام

تشکیل ستاد پیشگیری از کرونا در اتاق ایلام

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام از تشکیل ستاد پیشگیری از کرونا در این اتاق خبر داد. آموزش کارکنان برای رعایت اصول بهداشتی و مبارزه با بیماری کرونا، ضد عفونی کردن ساختمان اتاق، خرید ماسک، مایع ضد عفونی کننده برای اعضای اتاق، نصب بنر آموزشی پیشگیری در مرز بین المللی مهران، از جمله اقدامات این ستاد است.

اتاق مشهد

شافعی در نشست ستاد پیشگیری از کرونا در اتاق مشهد

دولت بسته‌های حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا را بنا بر پیشنهاد بخش خصوصی اجرا کند

اتاق مشهد در راستای مشارکت برای مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا، ستاد پیشگیری از کرونا با دو کمیته تخصصی تشکیل داد. غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت توجه به نکات پیشگیرانه در مواجهه با بیماری کرونا، ارائه بسته‌های حمایتی دولت برای آسیب‌دیدگان کرونا، طبق پیشنهاد بخش خصوصی را خواستار شد.

اتاق قزوین

با همت اتاق قزوین

طرح کاشت ۱۰ هزار اصله نهال در جاده‌های قزوین عملیاتی شد

به مناسبت روز درختکاری، در مراسمی با حضور مهدی بخشنده، رئیس اتاق قزوین، علی‌اکبر اسداللهی، مدیرکل منابع طبیعی استان و جمعی از علاقه‌مندان به محیط‌زیست، طرح کاشت ۱۰ هزار اصله نهال در جاده‌های قزوین با کاشت هزار اصله نهال در اتوبان قزوین زنجان آغاز شد.