رادیو مجازی اتاق ایران - 13 خرداد 99

ارسال 6 کامیون کالای اهدایی بخش خصوصی البرز به مناطق سیل‌زده خوزستان

دبیر کل اتاق کرج از ارسال کمک‌های کالایی فعالان اقتصادی استان البرز به مناطق سیل‌زده استان خوزستان خبر داد. این کمک‌ها شامل 6 کامیون کالا اعم از محصولات سلولزی و بهداشتی انواع کنسرو، آب‌معدنی، لباس، پتو و... بوده است.

19 خرداد 1398
کد خبر : 28988
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرج از ارسال 6 کامیون حامل کمک‌های کالایی فعالان اقتصادی استان البرز برای سیل‌زدگان استان خوزستان خبر داد.

مسعود قاسمی افزود: این کمک‌ها شامل محصولات سلولزی و بهداشتی انواع کنسرو، آب‌معدنی، لباس، پتو و... در اختیار هم‌وطنان عزیز مناطق سیل‌زده قرار گرفت.

 او اظهار کرد: با توجه به مسئولیتی که اتاق کرج در حوزه‌های اقتصادی بر عهده دارد، این اتاق تلاش کرده است تا در بعد مسئولیت اجتماعی نیز نقش خود را ایفا کند.

دبیر کل اتاق کرج اضافه کرد: به دنبال اتفاق ناگوار سیلاب اخیر که در مناطق وسیعی از کشور رخ داده است، مرکز نیکوکاری اتاق کرج برای کمک به همنوعان خود پیش‌قدم شده است.

قاسمی خاطرنشان کرد: اتاق کرج قصد دارد کمک‌های خیرخواهانه فعالان اقتصادی و بنگاه‌های بخش خصوصی را با هماهنگی نهادهای امدادگر کشور به دست هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل برساند.

او ضمن قدردانی از مردم همیشه در صحنه و فعالان اقتصادی که در اقدام خداپسندانه یاری‌رساندن به سیل‌زدگان مشارکت داشته‌اند گفت: اتاق کرج آماده جمع‌آوری، هماهنگی و ارسال کمک‌های بخش خصوصی استان به مناطق سیل‌زده کشور است.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه