رادیو مجازی اتاق ایران - 17 آذر 98

نتایج انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران اعلام شد

کمیسیون‌های 18گانه اتاق ایران روسای خود را شناختند

دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق را اعلام کرد.

28 مرداد 1398
کد خبر : 29963
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

 دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق را اعلام کرد.

انتخابات طی 2 روز شنبه 26 مرداد و یکشنبه 27 مرداد 1398 در ساختمان اتاق ایران برگزار شد. نتایج رای‌گیری هیات رئیسه کمیسیون‌ها به شرح زیر اعلام شده است. فهرست اسامی اعضای کمیسیون‌ها پیش از این از سوی دبیرخانه کمیسیون‌ها اعلام شده بود.

 

هئیت رئیسه کمیسیون های تخصصی دوره نهم اتاق ایران

 

 

کمیسیون‌ها

نام

نام خانوادگی

 سمت

1

احداث و خدمات فنی مهندسی

محسن

چمن آرا

رئیس

سادینا

آبائی

نایب اول

جبار

کیانی پور

نایب دوم

2

اقتصاد کلان

علی

شمس اردکانی

رئیس

بهرام

سبحانی

نایب اول

هیبت اله

اصولی

نایب دوم

3

انرژی

حمیدرضا

صالحی

رئیس

آرش

نجفی

نایب اول

بهزاد

محقق حضرتی

نایب دوم

4

بازار پول و سرمایه

محسن

حاجی بابا

رئیس

سیدرضا

زیتون نژاد موسویان

نایب اول

مجتبی

کاروان

نایب دوم

5

بازرگانی داخلی

کاوه

زرگران

رئیس

خسرو

فروغان گران سایه

نایب اول

سید اسماعیل

یزدان پناه

نایب دوم

6

تسهیل تجارت و مدیریت واردات

سید محمد

جعفری

رئیس

محمدرضا

فاروقی

نایب اول

پرهام

رضایی

نایب دوم

7

توسعه پایدار، محیط زیست و آب

فرشید

شکرخدایی

رئیس

محمدرضا

مشاهیری

نایب اول

حسن

فروزان فرد

نایب دوم

8

توسعه صادرات غیرنفتی

جمشید

نفر

رئیس

محمدعلی

محمد میرزاییان

نایب اول

سید مصطفی

موسوی

نایب دوم

9

حقوقی و حمایت‌های قضائی و مقرراتی

احمد

آتش هوش

رئیس

ناصر

ریاحی

نایب اول

رضا

برادران اصفهانی

نایب دوم

10

حمل‌ونقل و لجستیک

حمید

عزت آبادی پور

رئیس

رضا

رستمی

نایب اول

سیدعلی

حسینی

نایب دوم

11

صنایع

ابوالفضل

روغنی

رئیس

نیما

بصیری تهرانی

نایب اول

عباس

جبالبارزی

نایب دوم

12

فناوری ، اطلاعات و ارتباطات

محمدرضا

طلایی

رئیس

عبدالرضا

نوروزی

نایب اول

ویدا

سینا

نایب دوم

13

کسب‌وکارهای دانش بنیان

افشین

کلاهی

رئیس

فرزان

فردیس

نایب اول

محمدعلی

چمنیان

نایب دوم

14

کشاورزی و صنایع وابسته

علی

شریعتی مقدم

رئیس

امیر

یوسفی

نایب اول

امیر

میران آملی

نایب دوم

15

گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته

علی اکبر

عبدالملکی

رئیس

مجید

پورکائد

نایب اول

علیرضا

آرحیمی

نایب دوم

16

مالیات، کار و تامین اجتماعی

محمود

تولایی

رئیس

جلیل

کاربخش

نایب اول

اصغر

آهنی ها

نایب دوم

17

مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی

مسعود

بنابیان

رئیس

محمود

اولیایی

نایب اول

خیریه

نیسی

نایب دوم

18

معادن و صنایع معدنی

بهرام

شکوری

رئیس

سجاد

غرقی

نایب اول

غلام سرور

نوتی زهی

نایب دوم

 

 

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه