رادیو مجازی اتاق ایران - 17 تیر 99

نوبخت در صومعه سرا مطرح کرد

پرداخت تسهیلات بلاعوض ۸۳۰۰ میلیاردی به مناطق سیل زده

معاون رئیس جمهور اعلام کرد: هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به صورت بلا عوض پرداخت شده است.

16 آبان 1398
کد خبر : 30967
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک
معاون رئیس جمهور اعلام کرد: هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به صورت بلا عوض پرداخت شده است.

محمدباقر نوبخت،‌سخنگوی دولت

 محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه همزمان ۱۰۰۰ مسکن محرومان استان گیلان در روستای کلاشم پایین از توابع بخش تولمات شهرستان صومعه سرا، اظهار کرد: نظام در ۲۹ بخش و ۱۵ حوزه فرابخشی تحت چهارچوب قانون برنامه ششم در حال انجام برنامه‌های خود است.

وی در ادامه افزود: این اقدامات در توسعه زیرساخت‌های کشور بویژه راه‌ها، راه آهن و احداث سد بیش از سایر حوزه‌ها قابل لمس است.

معاون رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه احداث مسکن و اشتغال یک اقدام ویژه برای محرومین است، افزود: غیر از نظام، مسئولین دولتی در سطح ملی و نمایندگان نیز خود را برای انحام اقدامات لازم در راستای رفاه حال افراد کم بضاعت مسئول می‌دانند.

نوبخت  با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۳۶ هزار میلیارد تومان براثر حوادث طبیعی همانند سیل به کشور خسارت وارد شد، افزود: در همین راستا و برای جبران خسارت‌های وارده بیش از ۸ هزار میلیارد کمک بلاعوض و ۸۳۰۰ میلیارد تومان بصورت تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است.

وی در ادامه از مسئولان استان گیلان خواست تا مجموع خسارت‌های سیل اخیر به ستاد بحران اعلام کنند، تأکید کرد: تا جایی که در توان دولت باشد این وجوه همانند سال گذشته بلافاصله پرداخت می‌شود.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه