رادیو مجازی اتاق ایران - 16 فروردین 99

برپایی ۲هزار تخت بیمارستانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

با همکاری ارتش و وزارت بهداشت، فضای نمایشگاه بین‌المللی تهران به محلی برای سپری کردن دوران نقاهت بیماران کرونایی اختصاص یافته و 2هزار تخت بیمارستانی در آن برپا شده است.

06 فروردین 1399
کد خبر : 32668
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از اختصاص دو سالن ۳۸A و ۳۸B در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به بیماران کرونایی برای سپری کردن دوره نقاهت خبر داد و گفت: ظرفیت‌های استانی نیز در این رابطه فعال شدند.

بهمن حسین زاده از اختصاص دو سالن از نمایشگاه بین‌المللی تهران به بیماران کرونایی برای سپری کردن دوران نقاهت خبر داد و گفت: بر این اساس سالن‌های ۳۸A و ۳۸B با ظرفیت ۲ هزار تختخواب به این منظور آماده‌سازی شده که قابلیت افزایش به ۳ هزار تخت را هم دارد.

وی با بیان اینکه این در حالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمامی نمایشگاه‌ها در ایران هم‌زمان با سایر نقاط دنیا لغو شده، افزود: به همین منظور از ظرفیت این سالن‌ها جهت کمک به کادر درمانی و پزشکی و بیمارستانی کشور استفاده خواهد شد؛ این در حالی است که شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با همکاری ارتش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این اقدام را انجام داده است.

این مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما کمک به سایر بخش‌های دولت به‌منظور عبور از بحران کرونا است و به همین منظور، تلاش شده تا از حداکثر امکان برای کمک به بیماران کرونایی استفاده شود؛ به همین دلیل این دو سالن به‌عنوان نقاهتگاه در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران خاطرنشان کرد: درعین‌حال نسبت به ایزوله کردن درها و دیوارها و نقاشی دوباره این سالن‌ها اقدام شده و با نظارت وزارت بهداشت، تنظیم دما و فشار هوا را نیز در این دو سالن کنترل کرده‌ایم؛ ضمن اینکه ظرفیت‌های استانی نیز در این رابطه فعال شده و سایت‌های نمایشگاهی در استان‌ها نیز برای این منظور آمادگی کامل دارند.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه