رادیو مجازی اتاق ایران - 10 خرداد 99

در راستای کمک به مقابله با شیوه کرونا

دومین محموله پزشکی بخش خصوصی به بیمارستان‌های چهارمحال و بختیاری اهدا شد

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد دومین محموله اهدایی بخش خصوصی شامل ملزومات و تجهیزات پزشکی به ارزش 2 میلیارد ریال را به بیمارستان‌های استان چهارمحال و بختیاری تحویل داد.

14 فروردین 1399
کد خبر : 32714
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

در مرحله دوم فعالیت اتاق شهرکرد، نزدیک به 2 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی ، درمانی و بیمارستانی جهت مقابله با ویروس کرونا به 12  بیمارستان استان چهارمحال و بختیاری اهدا شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد با بیان اینکه این کمک‌ها در قالب ملزومات و تجهیزات پزشکی صورت پذیرفته است، گفت: تاکنون ارسال این ملزومات به 12 بیمارستان استان چهارمحال و بختیاری با محوریت اتاق ایران و همکاری اتاق تهران انجام شده است.

آیت اله احمدی افزود : با به پیگیری‌های انجام شده 12 هزار و 500 قلم از 8 نوع تجهیزات موردنیاز بیمارستان‌ها به مبلغ حدود 10 میلیارد ریال تهیه و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در اختیار بیمارستان‌های استان قرار گرفت.

او ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا یکی از نگرانی‌های اصلی تأمین تجهیزات موردنیاز مراکز درمانی بود که اتاق بازرگانی نیز در این زمینه پیش‌قدم شده است.

دبیر کل اتاق شهرکرد نیز در این مورد گفت: از همان روزهای آغازین اعلام رسمی ورود ویروس کرونا به کشور اتاق شهرکرد  تلاش خود را برای کمک به کنترل شیوع این ویروس خطرناک آغاز کرد و موفق شده‌ تاکنون علاوه بر سیاست‌گذاری‌های داخلی در راستای کاهش تردد و مراجعه فعالان اقتصادی، دورکاری کارکنان، برای کنترل و درمان کرونا، اقدامات مؤثری دیگری مانند تأمین و توزیع اقلام موردنیاز کادر درمان در بیمارستان‌ها نیز به انجام رساند.

سید جلیل رضوی افزود : اتاق شهرکرد تلاش کرد به انواع مختلف هم از اعضای خود و فعالان اقتصادی صیانت و حمایت کند و هم در راستای مسئولیت اجتماعی خود با برنامه‌ریزی و هم‌راستا کردن فعالیت‌های خیرخواهانه و نیکوکارانه فعالان اقتصادی، بنگاه‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی، گامی مؤثر در جهت کاهش آلام جامعه بردارد و به مردم و کادر درمان درگیر با این ویروس کمک کند

گفتنی است، اتاق شهرکرد به فعالیت‌های داوطلبانه خود ادامه می‌دهد و در تدارک سومین محموله کمک‌های بهداشتی و درمانی برای بیمارستان‌های استان است که به‌زودی تأمین و توزیع خواهد.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه