رادیو مجازی اتاق ایران -27 دی 99

رئیس اتاق اهواز خبر داد

موافقت دادگستری با راه‌اندازی شعب دادگاه تجارت در خوزستان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز از موافقت دادگستری خوزستان با راه‌اندازی شعب دادگاه تجارت در این استان خبر داد. قرار است مجتمع تخصصی رسیدگی به جرائم اقتصادی استان خوزستان در قالب ۲ شعبه کیفری و ۲ شعبه حقوقی در محل ساختمان قدیم اتاق اهواز راه‌اندازی شود.

09 تیر 1399
کد خبر : 33695
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت:: با هماهنگی صورت گرفته بین اتاق بازرگانی اهواز و دادگستری استان خوزستان محل موردنیاز برای تشکیل شعب این دادگاه تأمین شده تا ازاین‌پس مشکلات و موضوعات مربوط به فعالان اقتصادی استان در این شعب اختصاصی مورد رسیدگی قرار گیرند.

شهلا عموری در حاشیه حضور رئیس‌کل دادگستری خوزستان در محل تعیین شده برای راه‌اندازی شعب دادگاه تجارت استان خوزستان، افزود: فعالان حوزه کارآفرینی، بازرگانی و بخش خصوصی استان از احترام ویژه‌ای برخوردار هستند و به همین منظور برابر قانون تجارت، خوزستان دومین استانی خواهد بود که از شعب دادگاه تجارت برخوردار می‌شود.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان تصریح کرد: برای راه‌اندازی شعب این دادگاه همکاری بسیار خوبی بین اتاق بازرگانی و دادگستری استان خوزستان صورت گرفت و این امر نشان‌دهنده و نویدگر چشم‌انداز بهتر برای فعالیت‌های اقتصادی در