رادیو مجازی اتاق ایران - 21 مرداد 99

در نشست هیأت نمایندگان اتاق قم مطرح شد

برگزاری جلسات تعاملی با ادارات دولتی برای رفع موانع تولید

ابوالفضل خاکی، رئیس اتاق قم در جلسه هیات نمایندگان این اتاق، برگزاری جلسات تعاملی با اداره کل امور مالیاتی و دستگاه‌های مرتبط با تولید و صنعت را یکی از اقداماتی دانست که می‌تواند در بهبود محیط کسب‌وکار و رفع موانع تولید مؤثر باشد.

18 تیر 1399
کد خبر : 33811
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم از بسته سیاستی بازگشت ارز حاصل از صادرات واحدها در سال ۹۸ خبر داد و هشدار سازمان صنعت، معدن و تجارت به صادرکنندگانی که ارز خود را برنگردانده‌اند اعلام کرد.

ابوالفضل خاکی در جلسه هیأت نمایندگان اتاق قم افزود: واحدها باید تا آخر تیرماه تعهدات ارز صادراتی خود را به انجام برسانند،

او در ادامه سیاست‌های اجرایی برای تکمیل ساختمان جدیدالاحداث اتاق قم را مطرح کرد و در خصوص سیاست‌های اجرائی تصمیماتی برای پیشرفت فرایند ساخت اتخاذ شد.

ابوالفضل خاکی همچنین برنامه دعوت از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های خصوصی را در جلسات هیات رئیسه به‌صورت مرحله‌ای مورد تأکید قرار داد.

رئیس اتاق بازرگانی قم در جمع‌بندی مباحث این جلسه، سیاست فعال‌سازی جلسات تعاملی با اداره کل امور مالیاتی و دستگاه‌های مرتبط با صنعت برای رفع موانع تولید و مشکلات بنگاه‌های تولیدی را مورد تأکید قرار داد.

موضوعات:
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه