رادیو مجازی اتاق ایران - 2 مهر 99

در دومین نشست آنلاین ICC تاکید شد

از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی بین‌المللی برای توسعه بازارهای هدف استفاده شود

در دومین نشست آنلاین گردهمایی نمایندگان رابط کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی درباره تسهیل مراودات تجاری و سرمایه‌گذاری و توسعه بازارهای هدف صحبت شد؛ این نشست به‌صورت ماهیانه برگزار خواهد شد.

26 شهریور 1399
کد خبر : 34630
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
گوگل پلاس
لینک

دومین جلسه گردهمایی نمایندگان رابط کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC) در اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور برگزار شد. محمد خزاعی، دبیرکل کمیته ایرانی هدف از برگزاری این نشست آنلاین را مشارکت هرچه بیشتر اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و افزایش تعاملات، رایزنی برای گسترش همکاری‌ها با اتاق بازرگانی بین‌المللی عنوان کرد.

دبیرکل کمیته ایرانی ICC، ضمن تاکید بر لزوم مشارکت بیشتر و حضور اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور در رویدادهای ICC، بر برقراری ارتباط بین اتاق‌های بازرگانی و کمیته‌های ملی ICC با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های اتاق‌های بازرگانی کشورمان، در راستای تسهیل مراودات تجاری و سرمایه‌گذاری و توسعه بازارهای هدف اشاره کرد.

او همچنین به امکان بهره‌مندی از خدمات ICC اعم از آموزش، خدمات مشورتی و حقوقی، گزارش‌ها و مطالب کمیسیون‌ها، استفاده از خدمات فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی (WCF) و ضرورت ایفای نقش فعال در آن را تاکید کرد.

خزاعی از آمادگی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی برای معرفی فرصت‌ها، دستاوردها، خدمات و تلاش‌های اتاق‌های بازرگانی کشور در سطح بین‌المللی خبر داد.

در ادامه این نشست نمایندگان رابط برخی از اتاق‌های بازرگانی، پیشنهاد و نظر خود را مطرح کردند و به ابهام آن پاسخ داده شد.

قرار شد علاوه بر دعوت از اتاق‌ها به مشارکت در رویدادهای ICC و دوره‌های آموزشی، جلسات نمایندگان رابط به‌صورت ماهانه برگزار شود.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4
در همین رابطه