رادیو مجازی اتاق ایران - 25 خرداد 98
پایگاه خبری اتاق ایران

با انتخاب هیات نمایندگان اتاق ایران

غلامحسین شافعی رئیس پارلمان بخش خصوصی در دوره نهم شد

انتخابات ریاست اتاق ایران برگزار شد و غلامحسین شافعی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوره نهم انتخاب شد.

اتاق ایران

غلامحسین شافعی در هشست نخست هیات نمایندگان اتاق ایران

اخلاق در این دوره حرف اول را می زند

همه کسانی که به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب خواهند شد، مورد حمایت اعضای هیات نمایندگان خواهند بود. امیدواریم این فضای اخلاقی و قابل ستایش همیشه پابرجا بماند.

اتاق ایران

نایب رئیس هیات مدیره سازمان بورس

ورود سهام سرخابی ها به بورس تا شهریور بعید است

در حالی که قرار بود تا پایان شهریورماه سال ۹۸ شرایط پذیرش دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در بازار پایه فرابورس فراهم شود، اما آنطور که نایب رئیس هیات مدیره سازمان بورس می‌گوید با توجه به زمان بر بودن مراحل ابتدایی برای عرضه سهام این دو باشگاه و روندی که تاکنون طی شده است، بعید به نظر می‌رسد سهام آنها تا پایان شهریور وارد بازار سرمایه شود.

اقتصاد ورزش

لحظه به لحظه با انتخابات هیات رئیسه دوره نهم اتاق ایران [در حال بروزرسانی]

انتخابات هیات رئیسه دوره نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در حال برگزاری است. 7 عضو هیات رئیسه امروزانتخاب می شوند.

اتاق ایران

انتخابات هیات رئیسه پارلمان بخش خصوصی امروز برگزار می‌شود

انتخابات هیات رئیسه دوره نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران امروز در تهران برگزار می‌شود.

اتاق ایران

جهان اقتصاد و کسب‌وکار به روایت آمار

اعداد و ارقام اقتصادی در هفته چهارم خرداد 1398

رکوردشکنی قیمت جهانی طلا، نرخ رشد اقتصادی کشورهای گروه-20 در سه‌ماهه نخست امسال و جدیدترین آمارها در مورد کسری بودجه دولت آمریکا و کسری تراز تجاری این کشور در برابر چین جزو مهم‌ترین اعداد و ارقام اقتصاد منتشر شده طی این هفته بوده‌اند.

اقتصاد جهان

رادیو مجازی اتاق ایران - 25 خرداد 98

صدا

سامانه حل اختلافات تجاری با شرکت‌های هندی راه‌اندازی شد

دفتر تجارت خارجی هند موسوم به DGET یک سامانه اینترنتی برای دریافت شکایات تجارت خارجی میان شرکت‌های این کشور با کشورهای دیگر راه‌اندازی کرده تا در اسرع وقت، نسبت به حل‌وفصل اختلافات تجاری آنها زمینه سازی شود. تجار ایرانی نیز در همکاری با شرکت‌های هندی می‌توانند اختلافات احتمالی را از طریق این سامانه پیگیری کنند.

بازرگانی و تجارت

در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید انجام شد

بازنگری آیین‌نامه اجرایی ماده ۵ مکرر قانون چک

دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید از بازنگری آیین‌نامه اجرایی ماده ۵ مکرر قانون چک در هفتاد و نهمین نشست این ستاد خبر داد.

بانک

از سوی کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها

نخستین راهنمای مسئولیت‌پذیری اجتماعی شرکتی منتشر شد

کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها نخستین«راهنمای مسئولیت‌پذیری اجتماعی شرکتی»را منتشر کرده است. این کمیسیون پس از بررسی تعدادی از راهنماهای مسئولیت اجتماعی انتشاریافته در کشورهای مختلف،راهنمای مسئولیت اجتماعی برای شرکت‌های چینی را انتخاب، ترجمه و بومی‌سازی کرده است.

حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی