رادیو مجازی اتاق ایران - 16 تیر 99
خبرگزاری ایلنا

معامله صندوق دارایکم از ۴ تیر امکان پذیر است

به گفته مدیرعامل شرکت بورس تهران صندوق دارایی یکم از چهارم تیر در بورس قابل معامله خواهد بود.

بورس

وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس

سیاست افزایش عرضه، راهکار حل التهابات بازار مسکن

وزیر راه و شهرسازی گفت: تغییرات نرخ ارز و التهابات بازار موازی، مسکن را دچار مشکل کرده است اما برای حل این مشکل، سیاست افزایش عرضه را داریم.

مسکن

مدرس خیابانی مطرح کرد

ارز مورد نیاز مواد اولیه کارخانجات تولیدی تامین خواهد شد

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و معدنی در استان‌ها را یکی از برنامه‌های اصلی این وزارتخانه دانست و گفت: تامین ارز مورد نیاز واحدهای تولیدی در دستور کار قرار دارد.

اقتصاد کلان

نماینده وزیر صنعت در اصناف کشور خبر داد

آغاز پرداخت وام اصناف از ۲۰ خرداد

تسهیلات اصناف از بیستم خردادماه به تمام کارفرمایانی که از اسفندماه کارگر خود را بیمه و حفظ کرده باشند از 12 تا 16 میلیون تومان با بهره 12 درصد و با تنفس سه ماهه تعلق خواهد گرفت.

اقتصاد کلان

فرشاد مومنی

مردم به اعتبار سخن مسئولان وارد بورس شده‌اند

به گفته مومنی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی ما باید هرچه سریع‌تر، این بلوغ فکری را حاصل کنیم که راه نجات کشور از مسیر خلاقیت و تولید فناورانه می‌گذرد نه از طریق دامن زدن به سوداگری و مفت‌خوری و تلاش برای تبدیل آن به فرهنگ مسلط.

بازار پول و سرمایه

سرپرست وزارت صنعت

شاخص کارآمدی معادن در استان‌ها تعریف می‌شوند

به گفته حسین مدرس خیابانی شاخص عملکردی به نوعی تعریف خواهد شد تا نسبت معادن غیرفعال به کل معادن فعال مورد پایش قرار گرفته و به صورت مرتبط ارزیابی شود.

اقتصاد کلان

واحدهای تولیدی با کمبود مواد اولیه روبه‌رو هستند

رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: واحدهای تولیدی با کمبود مواد اولیه روبه‌رو هستند و اعلام کرده اند مواد اولیه آن‌ها رو به اتمام است.

اقتصاد کلان

عباس آرگون

سهامداران با کوچکترین نوسان از بازار خارج نشوند

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران اظهار داشت: وجود نوسان جزو ذات بازار سرمایه است و اصلاحاتی پس از یک رشد تند امری طبیعی است، بنابراین نباید سهامداران بصورت هیجانی رفتار کنند و با کوچکترین نوسان از بازار خارج شوند.

بورس

مدیرعامل بورس تهران

ورود ۳۵ هزار میلیارد تومان نقدینگی جدید به بورس در سال جدید

صحرایی گفت: بیش از 35 هزار میلیارد تومان در سال جدید وارد بازار سرمایه شده است؛ تلاش می‌کنیم عرضه‌های اولیه بیشتر از سال گذشته باشد البته مهم این است که شرکت‌های بزرگ و توانمند وارد بازار شوند.

بورس

افزایش سرمایه صندوق ضمانت صادرات ایران تصویب شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد : شورای عالی هماهنگی اقتصادی افزایش سرمایه صندوق ضمانت صادرات ایران را تصویب کرده است.

صادرات