رادیو مجازی اتاق ایران - 1 بهمن 99
خبرگزاری ایرنا

کودکان بازمانده از تحصیل باید شناسایی شوند

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی در استان خراسان شمالی بر شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل تاکید کرد.

اقتصاد جامعه

چین، قدرت مطلق سپرده های بانکی جهان

تارنمای کمیسیون مقررات بانکی چین به تازگی گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد سپرده های ۱۳۳ بانک تجاری در شهرهای سراسر چین به مرز سه هزار و ۷۶۰ میلیارد دلار رسیده است.

بانک

استقبال عمومی از کارت های اعتباری

با گذشت دو روز از آغاز ثبت نام دریافت کارت های اعتباری مرابحه (کام) از سوی بانک مرکزی، شعب بانکی شاهد مراجعه مکرر مردم برای دریافت این کارت ها هستند.

اقتصاد کلان

آخوندی:

برقراری خط هوایی مستقیم بین ایران و ترکمنستان ضروری است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سفر اخیر خود به ترکمنستان گفت: با توجه به مناسبات خوب تهران و عشق آباد در بخش های مختلف، برقراری خط هوایی مستقیم بین دو کشور ضروری است.

حمل و نقل

120 طرح کلیدی به عنوان اولویت های اقتصاد مقامتی سال 95 تهیه شده است

به گفته جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری بیش از 120 طرح مهم و کلیدی به عنوان اولویت های اقتصادی مقاومتی سال 95 تهیه شده است.

اقتصاد کلان

ظرفیت تولید نفت تا پایان امسال به 4 میلیون بشکه در روز می رسد

به گفته معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، ظرفیت تولید نفت کشور تا پایان سال جاری به چهار میلیون بشکه در روز می رسد که بخش بیشتر آن به صادرات اختصاص می یابد.

نفت

آتش زدن 100تن کالای قاچاق در تهران

یکصد تن کالای قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال امروز به آتش کشیده شد.

واردات

رویترز: ایران، داعش را ناکام کرد

گروه تروریستی داعش، فرانسه و آمریکا دو کشوری را که در لیست حملاتش بودند، هدف قرار داده اما تا کنون نتوانسته است حمله موفقیت آمیزی علیه ایران به عنوان هدف سوم خود انجام دهد.

اقتصاد جامعه

وام 18 درصدی ناجی تولید نیست ادامه چاه و چرخه بدهکاری است

ارائه تسهیلات 18 درصدی در حوزه کسب و کار به هیچ وجه نمی تواند ناجی تولید کنندگان استان غیربرخورداری مانند ایلام باشد که بدهی معوق بانکی دارند.

بانک

سیف: اولویت نظام بانکی رفع مشکلات واحدهای کوچک و متوسط تولیدی است

به گفته ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی اولویت نظام بانکی کشور در سال جاری رفع مشکلات واحدهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی است.

بانک