رادیو مجازی اتاق ایران -13 مرداد 1401
اتاق ایران آنلاین

به همت کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران نهایی شد؛

استفاده بنگاه های حوزه ICT از تسهیلات ارزان قیمت پست بانک

با توجه به تعیین پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی حوزهICT کشور و قرار گرفتن این بانک به عنوان متولی امور مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات، توافقاتی بین این کمیسیون و پست بانک به صورت گرفت.

رئیس کمیسیون حمل و نقل اتاق ایران:

حمل و نقل کشور متولی ندارد

رئیس کمیسیون حمل و نقل اتاق ایران با انتقاد از بی توجهی مسئولان تصمیم گیر کشور نسبت به حوزه لجستیک و ترانزیت، نبود متولی مشخص برای این بخش و ادغام دو وزراتخانه راه و مسکن با یکدیگر را عامل بسیاری از مشکلات امروز حمل و نقل کشور دانست.

کمیسیون حمل‌ونقل و لجستیک

همایش گسترش روابط اقتصادی ایران و فنلاند

همایش گسترش روابط اقتصادی ایران و فنلاند با حضور رئیس جمهور فنلاند و رئیس اتاق ایران سه شنبه چهارم آبان در تهران برگزار شد.

گزارش تصویری

پروژه آزادراه تهران-شمال برای اشتغال چه کرده است؟

علی‌اکبر ناطق نوری می‌گوید:«یکی از نکات قابل توجه این پروژه به کارگیری بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نیروی کار به صورت مستقیم در فاز یک است. از طرفی موجب اشتغال‌زایی جانبی در بخش سیمان و فولاد و کشور شده است. همچنین طراحی و اجرای کل پروژه توسط مهندسان داخلی و ساخت دستگاه‌های قالب در داخل کشور بسیار خوشحال کننده است.»

حمل و نقل و خدمات

گفت‌وگو در رادیو مجازی اتاق ایران: بایسته های نظام مالیاتی در دوران رکود

صدا

رادیو مجازی اتاق ایران - 4 آبان

صدا

گزارش پایگاه خبری اتاق ایران از بازار نفت

تلنگر اوپکی‌ها به بازار طلای سیاه

قیمت نفت در روز سه‌شنبه تغییر چندانی نداشت اما هر بار که تحلیل‌گران و معامله‌گران نفتی پرسشی را در مورد اوپک مطرح می‌کنند تلنگری را به بازار نفت وارد می‌کنند.

نفت

متن کامل سخنرانی رئیس اتاق ایران در همایش ایران-فنلاند

به زودی شاهد توسعه روابط تجاری ایران و فنلاند خواهیم بود

ارزش مبادلات تجاری میان دو کشور که در سال 2006 به حدود 200 میلیون یورو رسیده بود، در سال 2014 به حدود 23 میلیون یورو کاهش پیدا کرد. هم‌اکنون با توجه به پشت سر گذاشتن موضوع هسته ای و ظرفیت های همکاری و منافع مشترک طرفین، چشم اندازی بسیار روشن و امیدبخش، در انتظار روابط آتی ایران و فنلاند، است.

اتاق ایران

دیدار رییس اتاق ایران با رییس جمهور فنلاند در هتل اسپینانس

گزارش تصویری

پایگاه خبری اتاق گزارش می‌دهد

آسیا موتور رشد انرژی‌های تجدیدپذیر است

«سال گذشته بیش از نیمی از ظرفیت تولید برق در سرتاسر جهان از طریق انرژی سبز تأمین شده‌است.» این جدیدترین صحبت کارشناسان انرژی است.

اقتصاد سبز