رادیو مجازی اتاق ایران - 3 بهمن 1400
پایگاه خبری اتاق ایران

کیوان کاشفی مطرح کرد

برای موفقیت در اقتصاد باید مسیر فعالیت بخش خصوصی واقعی باز شود

عضو هیات رئیسه اتاق ایران معتقد است دوره اقتدار دولت‌ها در اقتصاد به پایان رسیده و برای موفقیت در توسعه اقتصادی باید مسیر برای فعالیت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باز شود.

اتاق کرمانشاه

مرکز آمار ایران اعلام کرد

نرخ تورم ماهانه برای اولین بار در دولت جدید صعودی شد

با وجود کاهش یک درصدی تورم سالانه در دی ماه و ایستادن این شاخص روی عدد 42.4 درصد اما برای اولین بار در دولت سیزدهم، تورم نقطه‌به‌نقطه و ماهانه در این ماه افزایش داشته است.

اقتصاد کلان

[ویدیو]

پورابراهیمی: همکاری مجلس و اتاق ایران همواره با احترام متقابل و در جهت ارتقای ظرفیت‌های دوجانبه است

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید: تعامل و همکاری مجلس و اتاق ایران برای ارتقا و بهرمندی از ظرفیت‌ها، همواره با احترام متقابل و براساس نظرات کارشناسی بوده است.

ویدئو

مسعود خوانساری در کنفرانس ملی دیپلماسی اقتصادی

بخش خصوصی در دیپلماسی اقتصادی مشارکت داده شود

نایب‌رئیس اتاق ایران می‌گوید: طراحی یک مدل اجرایی برای پیاده‌سازی دیپلماسی اقتصادی کشور با مشارکت بخش خصوصی به‌منظور کسب حداکثری منافع اقتصادی ملی ضروری است.

اتاق تهران

از سوی گمرک چین

آمار رسمی فروش نفت ایران به سرزمین اژدها منتشر شد

گمرک چین برای اولین بار در یک سال اخیر با انتشار آمار رسمی، خرید 1.9 میلیون بشکه نفت از ایران در سایه تحریم‌های آمریکا را تائید کرد.

نفت

تاکید رئیس اتاق ایران بر همکاری و تعامل سازنده بخش خصوصی و مجلس

غلامحسین شافعی پس از بازگشت از سفر عراق، توضیحاتی درباره ویدئوی منتشر شده از سخنان خود در جلسه سال قبل با روسای کمیسیون‌های اتاق ایران ارائه کرد.

اتاق ایران

[ویدیو]

تغییر مبنای محاسبه عوارض گمرکی چه تاثیری بر قیمت تمام شده دارد؟

محمدرضا فاروقی، نایب رئیس کمیسیون واردات اتاق ایران می‌گوید: با تغییر نرخ مبنای محاسبه گمرکی از نرخ ترجیحی به نرخ ETS، مبنای مالیات ارزش افزوده نیز رشد می‌کند که اثر تورمی دارد.

ویدئو

تمدید فرصت اتصال کارت‌خوان‌ها به پرونده مالیاتی، تا آخر بهمن

دارندگان کارت‌خوان تا پایان بهمن‌ماه فرصت دارند نسبت به اتصال دستگاه‌های کارت‌خوان خود به پرونده‌ مالیاتی اقدام کنند و بعد از آن کارت‌خوان‌های ثبت نشده قطع می‌شود.

مالیات

رادیو مجازی اتاق ایران - 30 دی 1400

صدا

[ویدیو]

جمع‌بندی سفر هیات مشترک اتاق ایران و مجلس به عراق از زبان غلامحسین شافعی

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، در آخرین روز از سفر هیات تجاری ایران به عراق، ضمن تشریح دستاوردهای این سفر از راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در کربلا در آینده نزدیک خبر داد.

ویدئو