رادیو مجازی اتاق ایران - 27 فروردین 1403
اتاق ایران آنلاین

در نشست شورای روسای اتاق‌های سراسر کشور مطرح شد

اعتراض روسای اتاق‌ها به ابطال انتخابات اتاق آبادان و پلمب ساختمان آن

روسای اتاق‌های سراسر کشور نسبت به ابطال انتخابات اتاق آبادان توسط شورای عالی نظارت بدون طی شدن روند قانونی و به تبع آن پلمب ساختمان این اتاق اعتراض کردند.

اتاق ایران

[گزارش تصویری]

نشست شورای روسای اتاق‌های سراسر کشور

نخستین نشست شورای روسای اتاق‌های سراسر کشور با اعضای هیات رئیسه اتاق ایران در سال جدید، با موضوع بررسی الزامات تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم، برگزار شد.

گزارش تصویری

سیدمهدی طبیب‌زاده در نشست با نمایندگان منتخب کرمان در مجلس

ریل اقتصاد استان کرمان باید تعویض شود

رئیس اتاق کرمان می‌گوید: به‌واسطه وابستگی اقتصاد کرمان به منابع تجدید ناپذیر، باید تمهیداتی برای تغییر ریل اقتصاد استان اندیشیده شود و سهم تکنولوژی و تولید کرمان افزایش یابد.

اتاق کرمان

پیام باقری در گفت‌وگو با اتاق ایران آنلاین

دولت بر همرسانی بدون اشکال عرضه و تقاضا در تجارت خارجی، تمرکز کند

نایب‌رئیس اتاق ایران معتقد است: دولت باید بر همرسانی بدون اشکال عرضه و تقاضا در تجارت خارجی تمرکز کند تا حلقه‌های ارتباطی این زنجیره همچون نظام بانکی، گمرکات، لجستیک و دیپلماسی اقتصادی بی‌کم‌وکاست به وظایف خود عمل کنند.

بازرگانی و تجارت

[ویدیو]

باید از از ظرفیت های ایران برای جذب گردشگران ترکیه استفاده کنیم

حجابی کرلانگیچ، سفیر ترکیه در تهران در حاشیه برگزاری ضیافت نوروزی اتاق ایران، حوزه‌های انرژی، پتروشیمی و گردشگری را زمینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری مشترک ایران و ترکیه عنوان کرد که باید با حضور بخش خصوصی هدف‌گذاری شود.

ویدئو

مجامع عمومی عادی سالیانه اتاق مشترک ایران و ترکیه 27 فروردین برگزار می شود

مجامع عمومی عادی سالیانه اتاق مشترک ایران و ترکیه برای سال‌های 1399 تا 1401، دوشنبه 27 فروردین در طبقه دهم ساختمان اصلی اتاق ایران، برگزار خواهد شد.

اتاق‌های مشترک

جهان اقتصاد و کسب‌وکار به روایت آمار

اعداد و ارقام اقتصادی در هفته سوم سال ۱۴۰۳

تداوم تقویت رشد اقتصادی در چین،‌ بهبود نرخ تورم در انگلیس و آلمان،‌ پایداری بحران اقتصادی ترکیه و افزایش اثرگذاری صنعت جهانی گردشگری بر اقتصاد جهانی، از مهم‌ترین خبرهای اقتصادی هفته سوم سال ۱۴۰۳ بود.

اقتصاد جهان

مجامع عمومی عادی سالیانه اتاق مشترک ایران و قطر 28 فروردین برگزار می شود

مجامع عمومی عادی سالیانه اتاق مشترک ایران و قطر برای سال های 1400 و 1401، سه شنبه 28 فروردین در طبقه اول ساختمان جدید اتاق ایران برگزار می‌شود.

اتاق‌های مشترک

رادیو مجازی اتاق ایران - 19 فروردین 1403

صدا

اقتصاد ایران؛ سرگذشت 1402 و چشم‌انداز 1403- تورم تولید

زنگ خطر افزایش شیب تورم تولید با جهش نرخ ارز

بعد از کاهش شیب افزایش تورم تولید کننده در سال 1402، برآوردها حاکی از این است که شاخص تورم تولید با توجه به جهش قیمت ارز در آغاز سال جدید و افزایش دستمزد کارگران، نسبت به سال گذشته با شیب بیشتری افزایش پیدا کند.

اقتصاد کلان